دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Stella 4.7.2 بازیهای آتاری

دسته بندی نرم افزار بازی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/21 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18684

Stella  بازیهای آتاری
Stella نرم افزار یا بهتر بگوییم شبیه سازی می باشد که بوسیله آن میتوانید کلیه بازی های کنسول Atari 2600 را به کیفیت بالایی اجرا نموده به اجام بازی های مختلف آن خاطرات خوش خود را از گذشته زنده کنید.
Atari 2600 کنسول بازی قدیمی است که تعداد بالایی از ما با آن خاطرات خوشی داریم ، این کنسول بازی در سال 1977 معرفی و در ابتدای دهه ی 80 به پرطرفدارین سیستم بازیهای خانگی مبدل شد و از برجسته ترین بازی های آن که هنوز گاهی در محافل خانوادگی و دوستانه از آنها صحبت می شوند می توان بازی های : هواپیمای معروف آتاری ، زیر دریایی ، دزد و پلیس و ... را نام برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Stella مواردی مانند : ذخیره بازیها در هر لحظه از مراحل مختلف آنها ، یازگاری از انواع مختلف جوی استیک و گیم پدها ، اجرای بازی ها با رزولوشن 1080P و حتی بیشتر از آن برای دستیابی به نهایت کیفیت ، قابل اجرا بر روی سیستم عامل های معروف مانند : Windows XP , 7 , 8 , MacOS , X Linu و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: بازی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود