دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Insofta 3D Text Commander 4.0.0 ساخت متن سه بعدی

Insofta 3D Text Commander ساخت متن سه بعدی
Insofta 3D Text Commander 4.0.0 ابزاری توانا جهت خلق متون سه‌بعدی زیبا می باشد. این برنامه می تواند متن های معمولی شما را به شکل های سه بعدی با ظاهری فوق العاده زیبا بسازد و سپس آنرا در یک فرمت عکس با کیفیت بسیار بالا ذخیره کند. با Insofta 3D Text Commander شما قادر به ساختن لوگوهای تبلیغاتی، Banner های متعدد و پیغام های خود بوده و می توانید از آن ها در صفحه وب یا سند خود استفاده نمایید. قابل استفاده بودن تمام فونت های ویندوز در برنامه، قابلیت رنگ دادن، تغییر سایز، Transparency و امكان استفاده از عكس به جای رنگ ثابت در متن ، از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد.

 

Curvemeister for Photoshop 3.4.1.0 x64/x86 پلاگین تنظیم رنگ در فتوشاپ

Curvemeister for Photoshop پلاگین تنظیم نور و رنگ در فتوشاپ
Curvemeister for Photoshop 3.4.1.0 پلاگین فتوشاپ جهت تنظیم نور و همچنین اطلاح و بهبود کیفیت رنگ در تصاویر می باشد.
نرم افزار فتوشاب همانطور که می دانید در زمینه طراحی گرافیک و ویرایش تصاویر جزو برتین های می باشد. این نرم فزار قدرتمند با دارا بودن ابزار گوناگون در زمینه ویرایش تصاویر بسیاری از نیاز های کاربران خود را بر طرف می کند اما هنگامی که پلاگین های گوناگونی را نیز به این برنامه قدرتمند اضافه کنید متوجه می شوید که توانایی خلق آثار منحصر به فرد توسط شما با استفاده از فتوشاپ دو چندان شده است.

Curvemeister for Photoshop پلاگین فتوشاپ است که بوسیله آن قادر خواهید بود انواع منحنی نور ، سایه و رنگ عکس ها را ویرایش نموده و به حالت مورد نظر خود تغییر دهید و همچنین می توانید در لایه ها و ماسک ها تغییرات خود را اعمال کنید به گونه ای که روی یک کانال رنگ ، ماسک مورد نظر خود را تنظیم می کنید و آن ماسک را بدون اینکه احتیاج باشد لایه پوششی جدیدی ایجاد کنید روی تصویر قرار می دهید. این پلاگین این اجازه را به شما می دهد تا تصویر خود را در فضاهای رنگی متعددی به صورت همزمان مشاهده کنید و بدین ترتیب با سرعت بالا بهترین گزینه را انتخاب نمایید. یکی از کاربرد های بالای این پلاگین فتوشاپ تنظیم رنگ پوست می باشد.

 

CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 طراحی و ساخت فونت

CoffeeCup sIFR Font Maker طراحی و ساخت فونت
CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 نرم افزاری جهت طراحی ، ساخت و ویرایش فونت ها می باشد و همجنین قادر است فونت های موجود در سیستم را به گونه ای تبدیل نماید تا در فایل های فلش نیز قابل استفاده باشند.
فونت مناسب در یک وب سایت می تواند تا حد زیادی تاثیر گذار باشد و به شکلی کاربران را جذب خود نماید تا در زمینه فعالیت وب سایت خود را تبدیل به مقصد منحصر به فردی برای بازدید کنندگان نماید. متاسفانه در تمام کاربران نمی توان این پیش فرض را در نظر گرفت که فونت استفاده شده در طراحی وب سایت روی سیستم بازدید کننده نیز نصب شده باشد و در این مرحله است که وب مسترهای حرفه ای خود را از رقیبان تازه کار خود متمایز می کنند و فونت های مورد نظر را قبل از استفاده به گونه ای تبدیل به قالب های فلش می کنند تا در هر سیستمی و هر بازدید کننده ای قادر به مشاهده آنها باشد.
در واقع تبدیل فونت به قالب فلش یا همان فایل های ( SWF ) فرآیندی وقت گیر و نیازمند دانش فنی کار با برنامه های فلش می باشد اما در حال حاضر ، با استفاده از نرم افزار CoffeeCup sIFR Font Maker ، شما می توانید به سرعت و به آسانی فایل های فونت خود را تنها با انتخاب فونت و محل ذخیره آن به فرمت فلش ( SWF ) تبدیل نمایید.

 

Beauty Box Photo 3.0.4 x64/x86 پلاگین رتوش حرفه ای تصاویر در فتوشاپ

Beauty Box Photo پلاگین رتوش حرفه ای تصاویر در فتوشاپ
Beauty Box Photo 3.0.4 یکی از پلاگین های قدرتمند جهت رتوش ، رفع چین و چروک و آسیب دیدگی های پوست در فتوشاپ می باشد.
این پلاگین شما را قادر می سازد خیلی سریع و راحت اقدام به پاک سازی لکه ها و چین و چروک های پوست کنید به شکلی که نتیجه کار خیلی حرفه ای به نظر می آید. این پلاگین با بکارگیری تکنیک های پیشرفته صاف نمودن پوست باعث افزایش میزان کارایی عکاسان در فتوشاپ می‌شود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Beauty Box Photo مواردی مانند : افزایش باورنکردنی حدود 600 درصدی سرعت کار روی تصاویر ، توانایی قرار دادن ماسک به صورت خودکار ، صاف نمودن پوست به شکلی خودکار ، کاهش میزان درخشندگی پوست و درخشندگی ناشی از نشستن عرق روی صورت ، بیش از 30 استایل آماده برای سرعت بخشیدن به کار ، توانایی کار روی گروهی از تصاویر به شکل دسته ای و همزمان ( 900 تصویر 12 مگا پیکسلی در هر ساعت ) و ... می باشند.

 

All My Fonts Professional 3.11 مدیریت فونت ها

All My Fonts Professional مدیریت فونت ها
All My Fonts نرم افزاری جهت جستجو میان فونت های نصب شده بر روی سیستم می باشد.
با استفاده از این نرم افزار سبک و کاربردی می توانید به راحتی و فقط با فشردن کلیک موس روی “Show Fonts” عملیات بررسی تمام فونت های نصب شده روی سیستم را شروع کنید و لیست کاملی از تمامی فونت های نصب شده در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز آن را چاپ نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد