دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Persian Font Collection مجموعه 365 فونت فارسی زیبا

Persian Font Collection
Persian Font Collection مجموعه ای از 365 فونت فارسی زیبا که می توانید از آنها در محیط های مختلف برای زیبا سازی طرح ها خود استفاده نمایید.
فونت های ارائه شده در این مجموعه به شکل کامل بررسی شده و به صورت گلچین شده آماده گردیده تا از دانلود و نصب فونت های اضافی روی سیستم که نتیجه ای جز شلوغ شدن لیست فونت های شما ندارد، جلوگیری گردد. زیرا بعضی از مجموعه های موجود در وب بعد از دانلود نصب صرف زیاد بودن تعداد فونت ها به کیفیت و نوع آنها دقتی نشده و بیشتر موجب سردرگمی طراحان می گردد تا کمک به خلق طرح های زیباتر.

- فونت های موجود را تنها کافیست در پوشه Fonts در کنترل پنل یا "C:\Windows\Fonts" کپی کنید تا بتوانید از آنها در برنامه های مختلف نصب شده روی ویندوز استفاده نمایید.

 

English Fonts مجموعه 367 فونت انگلیسی زیبا

English Fonts
English Fonts مجموعه ای از فونت های زیبای انگلیسی می باشد که می توانید از آنها در تمامی محیط های گرافیکی و متنی استفاده نمایید و جلوه زیبایی به طرح و نوشته های خود ببخشید.
همواره یکی از موثرترین آیتم ها در طراحی های گرافیکی استفاده از فونت های مناسب برای موضوعات مختلف می باشد و طراحان حرفه ای معمولا علاقه خاصی به جمع آوری فونت های گوناگون دارند به گونه ای که به محض دیدن فونت جدیدی طرح نهایی کار شده با استفاده از آن فونت را در ذهن خود به تصویر می کشند و برای خلق طرح خود شروع به کار می کنند. این مجموعه فونت انگلیسی آماده شده نیز به گونه ای انتخاب شده تا بتواند تقریبا تمامی سلیقه ها را در زمینه گرافیک پاسخگو باشد و امیدواریم کمک کوچکی در زیباتر شدن طراح های شما کرده باشیم.

 

CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 طراحی و ساخت فونت

CoffeeCup sIFR Font Maker طراحی و ساخت فونت
CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 نرم افزاری جهت طراحی ، ساخت و ویرایش فونت ها می باشد و همجنین قادر است فونت های موجود در سیستم را به گونه ای تبدیل نماید تا در فایل های فلش نیز قابل استفاده باشند.
فونت مناسب در یک وب سایت می تواند تا حد زیادی تاثیر گذار باشد و به شکلی کاربران را جذب خود نماید تا در زمینه فعالیت وب سایت خود را تبدیل به مقصد منحصر به فردی برای بازدید کنندگان نماید. متاسفانه در تمام کاربران نمی توان این پیش فرض را در نظر گرفت که فونت استفاده شده در طراحی وب سایت روی سیستم بازدید کننده نیز نصب شده باشد و در این مرحله است که وب مسترهای حرفه ای خود را از رقیبان تازه کار خود متمایز می کنند و فونت های مورد نظر را قبل از استفاده به گونه ای تبدیل به قالب های فلش می کنند تا در هر سیستمی و هر بازدید کننده ای قادر به مشاهده آنها باشد.
در واقع تبدیل فونت به قالب فلش یا همان فایل های ( SWF ) فرآیندی وقت گیر و نیازمند دانش فنی کار با برنامه های فلش می باشد اما در حال حاضر ، با استفاده از نرم افزار CoffeeCup sIFR Font Maker ، شما می توانید به سرعت و به آسانی فایل های فونت خود را تنها با انتخاب فونت و محل ذخیره آن به فرمت فلش ( SWF ) تبدیل نمایید.

 

All My Fonts Professional 3.11 مدیریت فونت ها

All My Fonts Professional مدیریت فونت ها
All My Fonts نرم افزاری جهت جستجو میان فونت های نصب شده بر روی سیستم می باشد.
با استفاده از این نرم افزار سبک و کاربردی می توانید به راحتی و فقط با فشردن کلیک موس روی “Show Fonts” عملیات بررسی تمام فونت های نصب شده روی سیستم را شروع کنید و لیست کاملی از تمامی فونت های نصب شده در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز آن را چاپ نمایید.

 

Achille FY Font Family مجوعه فونت زیبای انگلیسی

Achille FY Font Family مجوعه فونت زیبای انگلیسی
Achille FY Font Family مجموعه ای از برترین فونت های زیبای انگلیسی جهت استفاده در انواع طراحی ها و ابزار های نوشتاری می باشد.
فونت ها یکی از مواردی در طراحی می باشند که برای زیبا سازی هرچه بهتر و بیشتر متن طراحی شده بسیار مهم و حیاتی هستند و در اختیار داشتن مجموعه ای زیبا و گلچین شده از فونت ها گوناگون ، برای یک طراح حرفه ای امری لازم و ضروری می باشد. جهت استفاده از مجموعه فونت های زیبای Achille FY Font Family تنها می بایست آنها را در پوشه Fonts در قسمت کنترل پنل کپی نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد