دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 طراحی و ساخت فونت

CoffeeCup sIFR Font Maker طراحی و ساخت فونت
CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 نرم افزاری جهت طراحی ، ساخت و ویرایش فونت ها می باشد و همجنین قادر است فونت های موجود در سیستم را به گونه ای تبدیل نماید تا در فایل های فلش نیز قابل استفاده باشند.
فونت مناسب در یک وب سایت می تواند تا حد زیادی تاثیر گذار باشد و به شکلی کاربران را جذب خود نماید تا در زمینه فعالیت وب سایت خود را تبدیل به مقصد منحصر به فردی برای بازدید کنندگان نماید. متاسفانه در تمام کاربران نمی توان این پیش فرض را در نظر گرفت که فونت استفاده شده در طراحی وب سایت روی سیستم بازدید کننده نیز نصب شده باشد و در این مرحله است که وب مسترهای حرفه ای خود را از رقیبان تازه کار خود متمایز می کنند و فونت های مورد نظر را قبل از استفاده به گونه ای تبدیل به قالب های فلش می کنند تا در هر سیستمی و هر بازدید کننده ای قادر به مشاهده آنها باشد.
در واقع تبدیل فونت به قالب فلش یا همان فایل های ( SWF ) فرآیندی وقت گیر و نیازمند دانش فنی کار با برنامه های فلش می باشد اما در حال حاضر ، با استفاده از نرم افزار CoffeeCup sIFR Font Maker ، شما می توانید به سرعت و به آسانی فایل های فونت خود را تنها با انتخاب فونت و محل ذخیره آن به فرمت فلش ( SWF ) تبدیل نمایید.

 

All My Fonts Professional 3.11 مدیریت فونت ها

All My Fonts Professional مدیریت فونت ها
All My Fonts نرم افزاری جهت جستجو میان فونت های نصب شده بر روی سیستم می باشد.
با استفاده از این نرم افزار سبک و کاربردی می توانید به راحتی و فقط با فشردن کلیک موس روی “Show Fonts” عملیات بررسی تمام فونت های نصب شده روی سیستم را شروع کنید و لیست کاملی از تمامی فونت های نصب شده در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز آن را چاپ نمایید.

 

Achille FY Font Family مجوعه فونت زیبای انگلیسی

Achille FY Font Family مجوعه فونت زیبای انگلیسی
Achille FY Font Family مجموعه ای از برترین فونت های زیبای انگلیسی جهت استفاده در انواع طراحی ها و ابزار های نوشتاری می باشد.
فونت ها یکی از مواردی در طراحی می باشند که برای زیبا سازی هرچه بهتر و بیشتر متن طراحی شده بسیار مهم و حیاتی هستند و در اختیار داشتن مجموعه ای زیبا و گلچین شده از فونت ها گوناگون ، برای یک طراح حرفه ای امری لازم و ضروری می باشد. جهت استفاده از مجموعه فونت های زیبای Achille FY Font Family تنها می بایست آنها را در پوشه Fonts در قسمت کنترل پنل کپی نمایید.

 

BitFontCreator Pro 3.5 طراحی و ویرایش فونت

طراحی و ویرایش فونت
BitFontCreator Pro 3.5 نرم افزاری قدرتمند برای طراحی و ویرایش انواع فونت‌ها می‌باشد. که در ایجاد فونت‌های bitmap در کمک شایانی می اواند انجام دهد. شما به آسانی می‌توانید فونت‌های نصب شده در ویندوزتان را وارد این برنامه نمایید و عملیات ویرایش را انجام دهید و فایل C نشان دهنده آن است که فونت را ایجاد کنید و فایل C شامل جدول‌ها و پرش و داده‌هایی بیت مپ کاراکترها می باشد. دارای دو نسخه می باشد ، نسخه platin و unicode