دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 طراحی و ساخت فونت

دسته بندی نرم افزار گرافیک » فونت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/25 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1546

CoffeeCup sIFR Font Maker طراحی و ساخت فونت
CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0 نرم افزاری جهت طراحی ، ساخت و ویرایش فونت ها می باشد و همجنین قادر است فونت های موجود در سیستم را به گونه ای تبدیل نماید تا در فایل های فلش نیز قابل استفاده باشند.
فونت مناسب در یک وب سایت می تواند تا حد زیادی تاثیر گذار باشد و به شکلی کاربران را جذب خود نماید تا در زمینه فعالیت وب سایت خود را تبدیل به مقصد منحصر به فردی برای بازدید کنندگان نماید. متاسفانه در تمام کاربران نمی توان این پیش فرض را در نظر گرفت که فونت استفاده شده در طراحی وب سایت روی سیستم بازدید کننده نیز نصب شده باشد و در این مرحله است که وب مسترهای حرفه ای خود را از رقیبان تازه کار خود متمایز می کنند و فونت های مورد نظر را قبل از استفاده به گونه ای تبدیل به قالب های فلش می کنند تا در هر سیستمی و هر بازدید کننده ای قادر به مشاهده آنها باشد.
در واقع تبدیل فونت به قالب فلش یا همان فایل های ( SWF ) فرآیندی وقت گیر و نیازمند دانش فنی کار با برنامه های فلش می باشد اما در حال حاضر ، با استفاده از نرم افزار CoffeeCup sIFR Font Maker ، شما می توانید به سرعت و به آسانی فایل های فونت خود را تنها با انتخاب فونت و محل ذخیره آن به فرمت فلش ( SWF ) تبدیل نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : CoffeeCup sIFR Font Maker 1.0
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 4 مگابایت ( بدون نیاز به فعال ساز Free )

موضوعات: گرافیک » فونت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود