دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Curvemeister for Photoshop 3.4.1.0 x64/x86 پلاگین تنظیم رنگ در فتوشاپ

Curvemeister for Photoshop پلاگین تنظیم نور و رنگ در فتوشاپ
Curvemeister for Photoshop 3.4.1.0 پلاگین فتوشاپ جهت تنظیم نور و همچنین اطلاح و بهبود کیفیت رنگ در تصاویر می باشد.
نرم افزار فتوشاب همانطور که می دانید در زمینه طراحی گرافیک و ویرایش تصاویر جزو برتین های می باشد. این نرم فزار قدرتمند با دارا بودن ابزار گوناگون در زمینه ویرایش تصاویر بسیاری از نیاز های کاربران خود را بر طرف می کند اما هنگامی که پلاگین های گوناگونی را نیز به این برنامه قدرتمند اضافه کنید متوجه می شوید که توانایی خلق آثار منحصر به فرد توسط شما با استفاده از فتوشاپ دو چندان شده است.

Curvemeister for Photoshop پلاگین فتوشاپ است که بوسیله آن قادر خواهید بود انواع منحنی نور ، سایه و رنگ عکس ها را ویرایش نموده و به حالت مورد نظر خود تغییر دهید و همچنین می توانید در لایه ها و ماسک ها تغییرات خود را اعمال کنید به گونه ای که روی یک کانال رنگ ، ماسک مورد نظر خود را تنظیم می کنید و آن ماسک را بدون اینکه احتیاج باشد لایه پوششی جدیدی ایجاد کنید روی تصویر قرار می دهید. این پلاگین این اجازه را به شما می دهد تا تصویر خود را در فضاهای رنگی متعددی به صورت همزمان مشاهده کنید و بدین ترتیب با سرعت بالا بهترین گزینه را انتخاب نمایید. یکی از کاربرد های بالای این پلاگین فتوشاپ تنظیم رنگ پوست می باشد.

 

Beauty Box Photo 3.0.4 x64/x86 پلاگین رتوش حرفه ای تصاویر در فتوشاپ

Beauty Box Photo پلاگین رتوش حرفه ای تصاویر در فتوشاپ
Beauty Box Photo 3.0.4 یکی از پلاگین های قدرتمند جهت رتوش ، رفع چین و چروک و آسیب دیدگی های پوست در فتوشاپ می باشد.
این پلاگین شما را قادر می سازد خیلی سریع و راحت اقدام به پاک سازی لکه ها و چین و چروک های پوست کنید به شکلی که نتیجه کار خیلی حرفه ای به نظر می آید. این پلاگین با بکارگیری تکنیک های پیشرفته صاف نمودن پوست باعث افزایش میزان کارایی عکاسان در فتوشاپ می‌شود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Beauty Box Photo مواردی مانند : افزایش باورنکردنی حدود 600 درصدی سرعت کار روی تصاویر ، توانایی قرار دادن ماسک به صورت خودکار ، صاف نمودن پوست به شکلی خودکار ، کاهش میزان درخشندگی پوست و درخشندگی ناشی از نشستن عرق روی صورت ، بیش از 30 استایل آماده برای سرعت بخشیدن به کار ، توانایی کار روی گروهی از تصاویر به شکل دسته ای و همزمان ( 900 تصویر 12 مگا پیکسلی در هر ساعت ) و ... می باشند.

 

Backdrop Designer 1.5 for Adobe Photoshop پلاگین طراحی تصاویر زمینه دیجیتالی

پلاگین طراحی تصاویر زمینه دیجیتالی

Backdrop Designer 1.5 for Adobe Photoshop پپلاگین نرم افزار فوتوشاپ می باشد که توسط آن قادر به طراحی تصاویر زمینه دیجیتالی با قابلیت افزودن 48 ابزار افکت گذاری خواهید بود.پلاگین ها ابزار هایی می باشند که شرکت های مختلف جهت افزایش و بهبود کار با نرم افزار های گوناگونی آنها را تهیه می کنند. یکی از نرم افزار هایی که پلاگین های فراوانی را برای آن طراحی کرده اند نرم افزار محبوب فتوشاپ می باشد. با استفاده از این پلاگین این امکان برای شما فراهم می گردد تا بک گراند های بسیار زیبایی را به سلیقه خود طراحی نمایید که جهت استفاده حرفه ای شما از نرم افزار فتوشاپ این برنامه حاوی صدها نمونه می باشد و شما می توانید تنها با چند کلیک ساده آنها را ویرایش کنید و یا بکگراند دلخواه خود را طراحی نمایید.


 

AutoFX DreamSuite Ultimate 1.36 x64 طراحی آثار هنری + پلاگین فتوشاپ

طراحی آثار هنری و پلاگین فتوشاپ
Auto FX DreamSuite Ultimate نرم افزاری جهت طراحی آثار هنری ی است که برای هر کاربری چه حرفه ای و یا مبتدی کاربرد دارد و می تواند پاسخگوی نیاز آنها باشد. همچنین این برنامه یک نوع پلاگین نیز برای فوتوشاپ می باشد که ویژگی های جدیدی به آن اضافه می کند. Auto FX DreamSuite Ultimate را از دست نداده و با استفاده از آن به طراحی آثار هنری دیجیتالی بپردازید و لذت ببرید.

 

Auto FX AutoEye 2.11 بازیابی جزییات عکس

بازیابی جزییات عکس
Auto FX AutoEye پلاگینی است که توسط آن میتوانیم بصورت اتوماتیک جزئیات مبهم و از دست رفته عکس را بازسازی نماییم و همچنین رنگ تصویر را نیز بهبود ببخشید و همچنین این پلاگین را میتوان بصورت یک نرم افزار مستقل نیز اجرا کنید و از تمامی امکانات آن استفاده نمایید.