دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Fisheye-Hemi 1.3.2 for Adobe Photoshop پلاگین فتوشاب اصلاح اعوجاج تصاویر

دسته بندی نرم افزار گرافیک » پلاگین فتوشاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14426

Fisheye-Hemi for Adobe Photoshop
Fisheye-Hemi مجموعه ای از فیلترهای فتوشاپ و Apple Aperture به منظور برطرف کردن و اصلاح اعوجاج تصاویر دیجیتالی (Hemispheric Fisheye Lens) می باشد.

تکنیک عکسبرداری Fisheye Hemispheric lenses در واقع وسعت دید را بیشتر می کند و تقریبا 180 درجه از یک محیط مورب اطراف را در یک عکس جای می دهد و تصویر ثبت شده شبیه به یک کره می شود و چون تصور براین است که ماهی نیز به همین شکل دنیای اطراف خود را می بیند نام Fisheye را روی این حالت گذاشته اند. حال برای بر طرف کردن موج های ایجاد شده در حاشیه های عکس و خارج کردن آن از حالت کروی باید از ابزارهای مختلفی استفاده نمود که تا کنون یکی از موارد مناسب، تکنیک های نقشه برداری بوده که به کمک عکسان می آمد که البته این روش نیز دارای معایبی است و اعوجاج نزدیک به محیط باقی مانده و گاهی تشدید نیز می شوند و همچنین افت کیفیت و کاهش وضوح تصویر هم ایجاد می شود.

Fisheye-Hemi به خوبی می تواند بدون افت کیفیت به صورت کامل اعوجاج تصاویر دیجیتالی که با تکنیک عکسبرداری Fisheye Hemispheric lenses ثبت شده اند را بر طرف کند. این مجموعه دارای سه پلاگین قدرتمند Circle, Full Frame و Cropped می باشد که طیف گسترده ای از دوربین ها و لنزهای فیش آی را پشتیبانی می کند.

Fisheye-Hemi 1 Circle کاربرد این پلاگین زمانی است که دوربین و لنز استفاده شده 180 درجه از محیط را به صورت افقی تحت پوشش قرار می دهد و تصویر ثبت شده دارای لبه های سیاه و یا سفید می باشد.

Fisheye-Hemi 2 Full Frame این پلاگین هنگامی بهترین نتیجه را در ویرایش تصاویر ارائه می کند که دوربین و لنز استفاده شده 180 درجه از محیط را به شکل مورب تحت پوشش قرار دهده و تمام قسمت های عکس دارای محتوا است و حاشیه سیاه و سفیدی در آن دیده نمی شود که به اصلاح "Full Frame Fisheye Image" نیز نامیده می شوند.

Fisheye-Hemi 3 Cropped این پلاگین را می توانید زمانی استفاده نمایید که دوربین و لنز استفاده شده تصویری را ثب کنند که کمتر از 180 درجه از محیط را پوشش داده باشد و اعوجاج بوجود آمده در حد متوسط هستند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: گرافیک » پلاگین فتوشاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود