دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

The Foundry Camera Tracker 1.0 v9 پلاگین After Effects برای ترکینگ 3 بعدی

The Foundry Camera Tracker پلاگین After Effects برای ترکینگ 3 بعدی
The Foundry Camera Tracker 1.0v9 پلاگین مخصوص نرم افزار معروف After Effects می باشد که توسط آن می توانید قابلیت Camera Tracker را بدون هیچ برنامه جانبی به آن اضافه نمایید که شما را قادر می ساز اعمال ترکینگ سه بعدی و مچ مووینگ را به راحتی انجام دهید. در واقع با استفاده از پلاگین The Foundry Camera Tracker می توانید حرکت دوربین را با Adobe After Effects مطابقت داده و دیتای حاصل را به دیگر نرم افزارها از جمله Cinema 4D منتقل کنید.

 

ProDad DeFishr 1.0.66.1 x64 / x86 پلاگین حذف لرزش فیلم و ویدیو

ProDad DeFishr پلاگین حذف لرزش فیلم و ویدیو
ProDad DeFishr 1.0.66.1 نرم افزاری بسیار کاربردی و کار آمد جهت از بین بردن کاملا خودکار لرزش ویدیوهای شما می باشد که در هنگام فیلم برداری به علت ثابت نبودن دست بوجود آمده است.
استفاده کنندگان از دوربین های دیجیتالی GoPro ، Contour ، CamOne و تمامی دوربین های دیجیتالی دارای لنزهای Super-Wide که دارای زاویه ی دید وسیعی می باشند بیشتر اوقات در مورد کشیده شدن و شیب تصاویر بخصوص در گوشه های ویدیو ناراضی هستند که این نرم افزار به آسانی این مشکلات را برطرف نموده و نتیجه کار ویدیویی با کیفیت بسیار بالا خواهد بود.
به عنوان مثال کاربر می بتواند به راحتی یک فایل ویدیویی را به داخل برنامه کشیده ( Drag & Drop ) و به صورت همزمان ویدیوی اصلی و هوچنین ویدیوی درحال ویرایش رو مشاهده نماید. ProDad DeFishr شما را قادر می سازد تا برای دوربین های دیگر نیز بتوانید تنظیمات دستی دقیقی را به منظور انتخاب رنگ مناسب ، زوم ، شیب لنز و مواردی دیگر انجام دهید.