دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FlashRip Full 2.0.0.2 دانلود، تبدیل و پخش ویدئوهای آنلاین

FlashRip Full

FlashRip ابزاری جهت دانلود، تبدیل و پخش کلیپ ها و ویدئوهای آنلاین با فرمت های مختلف ویدئویی و فلش می باشد که در واقع می توانید محتوای موجود در یک وب سایت را توسط این برنامه کاربردی جداسازی نموده و فایل های مورد نظر خود را دریافت و ذخیره نمایید.

FlashRip به خوبی از فرمت های مختلف روی پروتکل های گوناگونی مانند: فلش (HTTP و RTMP)، ویندوز مدیا (HTTP، MMS و RTSP) و همچنین Real Audio and Real Video روی (HTTP and RTSP) پشتیبانی می کند و توسط آن می توانید از سایت های معتبر وبزرگی همچون: مای اسپیس، یوتیوب، Metacafe و، گوگل ویدئو، iPlayer، SoundCloud، و SoundClick و... ویدئو و فایل های صوتی مورد علاقه خود را دانلود نمایید.

 

FlashGet 3.7 Build 1220 + 1.96 مدیریت دانلود رایگان

FlashGet
FlashGet نرم افزاری رایگان جهت افزایش سرعت دانلود و مدیریت روی دانلود فایل ها می باشد که از طریق تقسیم فایل های در حال دانلود به چندین قسمت و دانلود جداگانه آنها و در نهایت یکپارچه سازی قسمت های دریافت شده و تحویل فایل نهایی، سرعت دانلود را به طور چشم گیری افزایش می دهد.
از قابلیت هایی که در حال در اکثر برنامه های مدیریت دانلود می توان مشاهده کرد امکان خاموش کردن سیستم و یا قطع ارتباط اینترنت بعد از اتمام دانلود فایل های موجود در لیست برنامه می باشد. این قابلیت ها در واقع از ایده های این نرم افزار رایگان مدیریت دانلود بود که برای اولین بار طراحان این ابزار مفید آن را ارائه دادند که در زمان خود پیشرفت بسیار چشم گیری بود و به مرور برنامه های مشابه نیز از آن استفاده نمودند.

FlashGet شما را قادر می سازد حتی در مواردی که راه کار های مختلفی جهت جلوگیری از دانلود توسط برنامه های مدیریت دانلود استفاده شده به راحتی توسط این برنامه فایل مورد نظر را با سرعت بالاتری دانلود نمایید (تقریبا در 50 تا 60 درصد موارد می توانید از این محدودیت ها عبور کنید). به طور کلی این برنامه به خوبی می تواند شما را در مدیریت دانلود فایل ها یاری نموده و به صورت قدرتمند فایل های مختلف را از سرور های گوناگون دریافت نماید.

FlashGet دارای ویژگی هایی مانند: استفاده بسیار کم از منابع سیستم به شکلی که هیچ گونه تاثیری روی روند کارهای معمول سیستم نخواهد داشت، ارتباط مستقیم و خودکار با آنتی ویرویس نصب شده روی سیستم جهت بررسی فایل های دانلود شده و جلوگیری از ورود ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی به سیستم، استفاده از (MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation و بهینه سازی الگوریتم های مورد استفاده جهت افزایش سرعت دانلود، پشتیبانی از HTTP، FTP، BT و سایر پروتکل های معمول، سازگاری کامل با MMS، RTSP، پشتیبانی از ویژگی کشیدن و رها کردن، دانلود فایل های Torrent و... می باشد.

 

FlashFXP 5.4.0 Build 3960 + Portable مدیریت سرور FTP

FlashFXP
FlashFXP یکی از بهترین ابزارهای مدیریت و کار با پروتکل FTP می باشد که توسط آن می توانید به آسانی و سرعت مناسبی دسترسی به هاست خود را ایجاد نموده و مدیریت کاملی روی آن داشته باشید.
این برنامه امکان انتقال فایل (آپلود و دانلود) بین سسیتم شخصی و هاست مربوط به سایتتان را با بالاترین سرعت ممکن برایتان فراهم نموده و همچنین افرادی که داری هاست نیستند هم می توانند در فضاهای مختلفی به اشتراک گذاری فایل های خود از قبیل تصاویر، ویدئو، موسیقیی و... با دوستانشان اقدام کنند.

FlashFXP به خوبی از تمامی ارتباطات اینترنتی پشتیبانی نموده و هیچ مشکلی با فایر وال نیز نخواهد داشت. این برنامه جهت برقراری ارتباطات امن با پروتکل های SSL / TSL سازگاری کاملی دارد. لیست وظایف موجود این امکان را به شما خواهد داد تا دانلود و آپلود های خود را مدیریت نموده و مشخص کنید چه مواردی در چه زمانی انجام شوند. این نرم افزار علاوه بر دانلود و آپلود فایل ها میان سیستم شخصی و هاست شما را قادر می سازد بین دو سرور FTP به جابجایی اطلاعات اقدام نموده و محتوای سایت خود را به صورت کامل به هاست جدیدی منتقل نمایید.

FlashFXP دارای ویژگی هایی مانند: استفاده از OpenSSL Libraries 0.9.8b، بکارگیری رمزگذاری قوی (Blowfish) جهت حفاظت از اطلاعات، پشتیانی کامل از SSL / TLS، انتقال کامل اطلاعات یک هاست به هاست دیگر (FXP)، زمانبدی برای دانلود آپلود فایل ها، امکان تعیین محدوده IP برای اتصال و به سرور افزایش امنیت، گزینه های بسیاری در خط فرمان برای برنامه نویسی و برنامه ریزی، جستجوی فایل ها از راه دور روی سرور FTP، محاسبه حجم تمام فایل های موجود در یک فولدر روی هاست و... می باشد.

 

BWMeter 7.2.0 مدیریت پهنای باند مصرفی اینترنت

BWMeter مدیریت پهنای باند مصرفی اینترنت
BWMeter نرم افزاری جهت آنالیز و بررسی بسته های رد و بدل شده شبکه و مدیریت حجم مصرفی اینترنت می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد نظارت کاملی روی پهنای باند مصرفی اینترنت خود داشته باشید و به صورت روزانه گزارش های مفصلی از میزان و زمان ترافیک رد و بدل شده شبکه خود داشته باشید.
اکثر برنامه های مدیریت پهنای باند فقط گزارشی عددی از میزان مصرف شده حجم اینترنت ارائه می کنند اما این نرم افزار توانایی تجزیه و تحلیل و آنالیز پکت های اطلاعاتی رد و بدل شده از طریق شبکه را داراست و به خوبی می توان جهت نظارت کامل بر شبکه به آن اعتماد کرد.

BWMeter شما را قادر می سازد به صورت دقیقی اطلاع داشته باشید هر فایل دریافت شده از چه سروری دانلود شده و اگر فایلی ارسال شده باشد ، مقصد آن کجا بوده و این اطلاعات ارسالی و دریافت شده از طریق چه پورت هایی منتقل شده اند و جهت انتقال آنها چه پروتکلی مورد استفاده بوده است. این نرم افزار ویژگی شناسایی تفاوت بین ترافیک اینترنت و شبکه محلی را داراست و در زمان ارائه گزارش ها این دو پهنای باند را از یکدیگر به صورت مجزا نمایش می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار BWMeter مواردی مانند: مشاهده پهنای باند در حال استفاده به شکل عددی و گرافیکی، مدیریت پهنای باند شبکه محلی و اینترنت به صورت مجزا از یکدیگر، تعیین محدودیت برای سرعت و همچنین حجم مصرفی اینترنت، ارائه گزارش های کامل در بازه های زمانی دلخواه، اطلاع رسانی در صورت استفاده بیش حد از حجم اینترنت تعیین شده برای هر روز، سازگاری با اکثر پروتکل های ارتباطی نظیرLAN ,WAN ,VPN , ADSL ,xDSL ,Modem و Dial-Up و ... می باشند.

 

BitTorrent Pro 7.9.9 Build 43364 Final + Portable دانلود از تورنت

BitTorrent دانلود از تورنت
BitTorrent را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین نرم افزار های دانلود فایل های اشتراکی تورنت معرفی کرد.
این برنامه را در واقع می توان یک پروتکل موفق به منظور ارسال و دریافت همزمان فایل ها دانست که به صورت همتا به همتا کاربران با یکدیگر ارتباط دارند و دیگر خبری از هزینه های سرسام آور سرورها و پهنای باند مصرف شده آنها نیست.

BitTorrent طوری طراحی شده که کاربران به صورت همزمان که در حال دریافت فایل ها (Inbound) می باشند به ارسال (Outbound) آنها نیز اقدام می کنند که نکته کلیدی این برنامه می باشد و باعث می شود از حداکثر پهنای باند شبکه استفاده شود. در این نوع دریافت و ارسال فایل ها هر چند مجموع این فعالیت ها بوسیله یک سرور مرکزی به نام Tracker هماهنگ می شود، عملا این سرور از محتوای هیچ یک از فایل ها اطلاعی ندارد و نقش تنظیم این ارتباطات را بر عهده دارد و همین امر باعث می گردد منابع سرور درگیر دانلود و آپلود نباشد و بتواند تعداد بسیار بالایی از کاربران را پشتیبانی نماید.

BitTorrent دارای ویژگی هایی مانند: تنظیم پهنای باند جهت دانلود و آپلود فایل ها، دانلود چندگانه فایل ها به صورت همزمان، تعیین جدول زمانبدی برای شروع و متوقف کردن دانلود ها، متوقف کردن دانلود و ادامه دادن آن در زمانی دیگر، پشتیبانی از RSS جهت دانلود، پشتیبانی از Trackerless و... می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد