دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

WebSite Watcher 16.3 Business آگاهی از بروز شدن سایت ها

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 13249

آگاهی از بروز شدن سایت ها
WebSite Watcher Business نرم افزار مفید و کاربردی می باشد با بکار گیری آن از آخرین تغییرات اعمال شده و بروز شدن سایت های مختلف آگاهی پیدا می کنید.
توسط این برنامه میتوان به راحتی با یک کلیک کردن ، از آپدیت شدن سایت های مورد علاقه خود فقط در چند ثانیه آگاهی پیدا کرد و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمود. این نرم افزار با توجه به تکنولوژی های مخصوص خود ، قادر است کلیه صفحه هایی را که به لیست علاقه مندی خود اضافه کرده اید را بررسی نماید ؛ چه این صفحه استاتیک باشد و یا دینامیک.

قابلیت های کلیدی نرم افزار WebSite Watcher مواردی مانند : مونیتورینگ صفحات وب ، مونیتور کردن خوراک های RSS ، امکان فیلتر کردن محتوای ناخواسته ، برجسته نمودن تغییرات جدید در صفحات ، مونیتورینگ صفحات وب محافظت شده به وسیله پسورد ، مونیتورینگ انجمن های اینترنتی برای مشاهده تاپیک ها و پاسخ های جدید داده شده و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود