دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Magic Camera 8.8.7 مدیریت تصاویر وب کم

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14820

مدیریت تصاویر وب کم
Magic Camera به شما این توانایی را می دهد تا در زمان چت با دوستان و اقوام و آشنایان خود چهره بهتری از خود به نمایش بگذارید و همه را شگفت زده کنید و همچنین بتوانید دسکتاپ خود و همکارانتان برای یکدیگر قابل دسترس باشد و نیز زمان صحبت و چت با اقوام و خانواده که از یکدیگر دور هستید به راحتی و سهولت تصاویر وب کم را ضبط نمایید.
نرم افزار Magic Camera با اضافه کردن یک دوربین مجازی به سیستم شما میتواند تمامی نیاز های شما را جهت مدیریت وبکم در محیط های چت و اینترنتی برطرف سازد. این نرم افزار توسط بیشتر برنامه های و سرویس دهنده های گفتگوهای اینترنتی مانند MSN Messenger, Yahoo Messenger, AIM, ICQ, Camfrog Video Chat, Skype مورد قبول می باشد.
همچنین با استفاده از Magic Camera می توانید در زمان چت و تماس با انواع مختلف مسنجرها و برنامه های ارتباط تصویری صحنه های غیر واقعی که اتفاق نه افتاده است را نمایش دهید و یا به هر دیلیل خود را به جای شخص دیگری معرفی نمایید ، البته شما قادر به نمایش چهره حقیقی خود نیز می باشید و از یک دوربین مجازی تصویر حقیقی و واقعی خود را ارسال نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود