دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DU Meter 7.20 Build 4761 مدیریت پهنای باند

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 13010

DU Meter مدیریت پهنای باند
DU Meter نرم افزار مفیدی برای کنترل پهنای باند مورد استفاده در شبکه به صورت گرافیکی می باشد.
بسیاری از کاربران از اینترنت با پهنای باند محدود استفاده می کنند، این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید از میزان آپلود و دانلود سیستم خود به صورت ساعتی و روزانه یا حتی ماهانه اطلاع داشته باشید. نحوه ی عملکرد این برنامه به این صورت است که روی دسکتاپ سیستم یک پنجره برای نمایش مقدار گرفتن اطلاعات به صورت گرافیکی یا از طریق نمایش نمودار ایجاد خواهد شد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به کاربر امکان مشاهده ی همه ی برنامه های در حال اجرا که از اینترنت استفاده میکند را میدهد.
DU Meter نه تنها از سرعت اینترنت شما نمیکاهد بلکه در بهبود آن نیز به شما کمک خواهد کرد.با استفاده از این برنامه همچنین می توان تمامی داده ها و منبع و مقصد آنها را ثبت نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DU Meter مواردی مانند : استفاده برای انواع اینترنت ها اعم از Dial-up , ADSL , Cable , Ethernet ، نشان دادن خروجی اطلاعات به صورت فایل های HTML , Exel , PDF ، اطلاع دادن به کاربر در صورت ایجاد اتصال به اینترنت ، نمایش میزان جابجایی اطلاعات به صورت نمودار و لحظه به لحظه و ... می باشند.نکته :

بعد از تمام شدن نصب ، نرم افزار رو اجرا نکنید و فایل Patch رو در محلی که نرم افزار را نصب کرده اید قرار دهید و اجرا نمایید.


  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود