دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Dropbox 19.4.13 Win + 35.1.2 Android فضای رایگان جهت ذخیره اطلاعات

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/20 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19442

Dropbox فضای رایگان جهت ذخیره اطلاعات
Dropbox نرم افزاری بسیار مفید و نام آشنا برای اشتراک گذاری و ذخیره کردن اطلاعات به صورت آنلاین می باشد.
این برنامه محیط بسیار خوبی را برای شما فراهم میکند که با استفاده از آن می توانید فضای سیستم خود را خالی کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما از بین نخواهد رفت به این صورت که شما میتوانید فایل های مختلف خود را مانند عکس ، فیلم ، برنامه ، موزیک و ... را روی آن به صورت آنلاین آپلود کنید. این برنامه فضایی حدو 3 گیگا بایت را برای شما در نطر گرفته و شما می توانید از راههای مختلف مانند خرید ، این میزان فضا را افزایش دهید.

Dropbox این امکان را برای شما فراهم میکند تا با استفاده از آن بتوانید فایل های آپلود شده ی خود را به صورت شخصی یعنی فقط برای استفاده خود و یا با اشتراک گذاشتن در بین دوستان یا خانواده ذخیره نمایید. از امکانات مهم این برنامه این است که میتوان از راه های مختلف مانند کامپیوتر ، اندروید و ... به آن دسترسی داشت.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود