دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Blumentals Surfblocker 5.3.0.54 کنترل و نظارت دسترسی به اینترنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/6 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10810

Blumentals Surfblocker کنترل و نظارت دسترسی به اینترنت
Blumentals Surfblocker نرم افزاری نظارتی و مفید جهت ایجاد محدودیت و تعریف دسترسی برای استفاده از اینترنت می باشد.
با بکارگیری این نرم افزار شما براحتی می توانید دسترسی به اینترنت را در زمان های تعیین شده و یا هر زمان دلخواه محدود نمایید. شما قادر خواهید بود ارتباط اینترنتی با وب سایت های مشخصی را مسدود کرده و یا تعیین کنید که کدام برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشد. به عنوان مثال شما براحتی خواهید توانست فقط دسترسی به ایمیل و یا سایت هایی که در رابطه با کار و مطالعه می باشند را آزاد بگذارید و دسترسی به منابع غیر اخلاقی و نیز وب سایت های مورد نظرتان را مسدود نمایید. از دیگر توانایی های Surfblocker ، قابلیت رمز گذاری روی ارتباط اینترنتی و یا تنظیم نمودن آن به منظور غیرفعال شدن خودکار بعد از گذشتن زمان مشخصی می باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Surfblocker مواردی مانند : افزایش کارایی پرسنل در محیط کار با استفاده از این نرم افزار ، کنترل و نظارت بهتر روی کاربران اینترنت ، جلوگیری از استفاده بیش از حد کودکان از اینترنت ، مسدود نمودن سرویس های نا سالم و برعکس ، محدود نمودن استفاده زمانی از اینترنت ، مسدود نمودن دسترسی به وب سایت های خاص، فعال و غیرفعال نمودن اینترنت تنها با یک کلیک ، رمزگذاری روی ارتباط اینترنتی به منظور جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : Blumentals Surfblocker 5.3.0.54
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 9 مگابایت ( به همراه سریال نامبر Serial Number )

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود