دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Complete Internet Repair 3.1.3.2852 رفع اشکال اتصال به اینترنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18836

Complete Internet Repair رفع اشکال اتصال به اینترنت
Complete Internet Repair نرم افزاری جهت رفع اشکال اتصال به اینترنت ناشی از بروز مشکلاتی در تنظیمات ویندوز می باشد.
این نرم افزار سبک و قابل حمل توانایی تعمیر و عیب یابی مشکلات مربوط به تنظیمات شبکه اینترنت هنگام بوجود آمدن هر نوع ایرادی را دارد. این برنامه خطاهای گوناگونی که در سیستم بوجود می آیند و موجب عدم اتصال سیستم به اینترنت می شوند را بر طرف می کند.

نرم افزار Complete Internet Repair انواع ایرادات ، خطاها و ارورهای موجود که مانع اتصال صحیح به ابنترنت می شوند را که اکثرا توسط نرم افزار های تبلیغاتی, ابزار های جاسوسی, ویروس , کرم های رایانه ای, تروجان ها و ... بروز می کنند. این برنامه با بررسی دقیق نحوه اتصال شما به شبکه در صورت لزوم با اعمال تغییراتی مشکلات موجود را به صورت کامل رفع و مانع قطع ارتباط می گردد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود