دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Cucusoft Net Guard 2.3.4 مدیریت پهنای باند اینترنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1999

Cucusoft Net Guard مدیریت پهنای باند اینترنت

Cucusoft Net Guard 2.3.4 نرم افزاری جهت مدیریت پهنای باند اینترنت و نظارت کامل بر حجم دانلود و آپلود ( ترافیک اینترنت ) نرم افزارهای نصب شده روی سیستم می باشد.
این برنامه کاربردی جهت کنترل میزان پهنای باند مصرفی اینترنت ابزاری مناسب می باشد که توسط آن قادر خواهید بود به آسانی ترافیک اینترنت خود را مانیتور کرده و تمامی نرم افزار هایی از روی سیستم به اینترنت متصل شده اند را مشاهده نمایید و در صورت وجود برنامه ای غیر مجاز که از حجم اینترنت استفاده می کند آن را متوقف کنید و یا گاهی اوقات فایل های مخرب و ویروس هایی روی سیستم جا خوش می کنند و دور از دید شما به انتقال اطلاعات از طریق اینترنت می پردازند که به محض مشاهده این قبیل فایل ها می توانید دسترسی آنها را به اینترنت قطع کرده سپس اقدام به حذف و پاکسازی آنها کنید.
Cucusoft Net Guard با ارائه گزارشات کاملی در بازه های زمانی دلخواه می تواند اطلاعات جامعی در مورد میزان حجم مصرفی اینترنت به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالیانه در اختیارتان قرار دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Cucusoft Net Guard مواردی مانند : نمایش زنده تمامی وقایع شبکه ، تست سرعت اینترنت و شبکه مورد استفاده ، سازگاری با پروتکل های مختلف ارتباطی ، پشتیبانی از انواع پورت های موجود در شبکه و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود