دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CurrPorts 2.22 x64/x86 کنترل پورت های سیستم

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1822

CurrPorts کنترل پورت های سیستم
CurrPorts 2.22 نرم افزاری کم حجم جهت تهیه لیست از تمامی پورتهای باز و استفاده شده روی سیستم می باشد.
این برنامه برای مانیتور کردن پورت های سیستم طراحی شده است و گزارش کاملی از کلیه پورت های باز TCP/IP و UDP بعلاوه فعالیت های انجام شده روی هر پورت به صورت تفکیک شده ارائه می دهد که مشخص می کند کدام کاربر روی چه پورتی چه پردازشی انجام داده است.
CurrPorts شما را قادر می سازد ارتباطات غیر مجاز TCP سیستم خود را مشاهده نمایید ، فعالیت های مشکوک روی پورت های باز را متوقف کنید و نیر مشخصات پورت های TCP و UDP را در قالب فایل های HTML و XML یا در صورت نیاز در یک فایل متنی ذخیره نمایید. این نرم افزار به صورت هوشمند پورت های مشکوک و ناشناس را که ممکن است از لحاظ امنیتی مشکل ساز شوند ، تشخیص داده و به رنگی مجزا به شما نمایش می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CurrPorts مواردی مانند : متوقف کردن فعالیت های غیر مجاز روی پورت ها ، ذخیره عملیات انجام شده روی هر پورت و اطلاعات کامل آن در قالب فایل متنی ، ارائه تمامی پورت های مورد استفاده در پروتکل TCP/IP و UDP ، تشخصیص و گزارش پورت های خطرناک و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود