دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DameWare Mini Remote Control 12.0.4.5007 کنترل کامپیوتر از راه دور

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/22 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22209

DameWare Mini Remote Control کنترل کامپیوتر از راه دور
DameWare Mini Remote Control 12.0.3.4010 نرم افزاری قدرتمند جهت مدیریت و کنترل سیستم ها و همچنین شبکه های کوچک از راه دور می باشد.
نرم افزاری بسیار کارآمد و مفید در زمینه کنترل ویندوز خودتان از راه دور می باشد. شاید اسم مینی را روی این برنامه مشاهده کنید و برایتان برنامه ای با امکانات کم به نظر برسد اما امکانات و ابزار مخنلفی جهت ارتباط و کنترل از راه دور سیستم در اختیار کاربران حرفه ای قرار می دهد. اکثر برنامه های کنترل از راه دور Agent Client بعد از نصب ، خود را جایگزین فایل های اصلی سیستم عامل می کنند ولی این نرم افزار به صورت عمل نمی کند کاملا مستقل از ویندوز می باشد و نیازی هم به راه اندازی مجدد سیستم کنترل از راه دور در زمان ایجاد ارتباط نمی باشد.
DameWare Mini Remote Control حجم بسیار کمی را در اختیار می گیرد و بر خلاف برنامه های مشابه که جزوی از ویندوز می شوند جدای از سیستم عامل عمل می کند که به همین خاطر به آن مینی گفته می شود و روش های مختلف آن در تایید هویت باعث افزایش امنیت سیستم عامل می گردد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DameWare Mini Remote Control مواردی مانند : هماهنگی با IPv6 ، بکارگیری وضعیت U3 جهت قابل حمل بودن ، دارای دو نسخه 64 بیتی و 32 بیتی ، امکان ایجاد فایل نصبی MSI جهت نصب ، تنظیم و راه اندازی سرویس Agent Client MRC ، انجام خودکار تنظیمات فایروال ویندوز ، مراحل مختلف تایید هویت جهت افزایش امنیت ، تغییر سریع بین کاربران یا به اصلاح سوئیچینگ ، سازگاری کامل با یونیکد و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود