دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BWMeter 7.2.0 مدیریت پهنای باند مصرفی اینترنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/30 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 20260

BWMeter مدیریت پهنای باند مصرفی اینترنت
BWMeter نرم افزاری جهت آنالیز و بررسی بسته های رد و بدل شده شبکه و مدیریت حجم مصرفی اینترنت می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد نظارت کاملی روی پهنای باند مصرفی اینترنت خود داشته باشید و به صورت روزانه گزارش های مفصلی از میزان و زمان ترافیک رد و بدل شده شبکه خود داشته باشید.
اکثر برنامه های مدیریت پهنای باند فقط گزارشی عددی از میزان مصرف شده حجم اینترنت ارائه می کنند اما این نرم افزار توانایی تجزیه و تحلیل و آنالیز پکت های اطلاعاتی رد و بدل شده از طریق شبکه را داراست و به خوبی می توان جهت نظارت کامل بر شبکه به آن اعتماد کرد.

BWMeter شما را قادر می سازد به صورت دقیقی اطلاع داشته باشید هر فایل دریافت شده از چه سروری دانلود شده و اگر فایلی ارسال شده باشد ، مقصد آن کجا بوده و این اطلاعات ارسالی و دریافت شده از طریق چه پورت هایی منتقل شده اند و جهت انتقال آنها چه پروتکلی مورد استفاده بوده است. این نرم افزار ویژگی شناسایی تفاوت بین ترافیک اینترنت و شبکه محلی را داراست و در زمان ارائه گزارش ها این دو پهنای باند را از یکدیگر به صورت مجزا نمایش می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار BWMeter مواردی مانند: مشاهده پهنای باند در حال استفاده به شکل عددی و گرافیکی، مدیریت پهنای باند شبکه محلی و اینترنت به صورت مجزا از یکدیگر، تعیین محدودیت برای سرعت و همچنین حجم مصرفی اینترنت، ارائه گزارش های کامل در بازه های زمانی دلخواه، اطلاع رسانی در صورت استفاده بیش حد از حجم اینترنت تعیین شده برای هر روز، سازگاری با اکثر پروتکل های ارتباطی نظیرLAN ,WAN ,VPN , ADSL ,xDSL ,Modem و Dial-Up و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود