دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FeedDemon Pro 4.5.0.0 Final خبر خوان حرفه ای

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18743

FeedDemon
FeedDemon ابزاری جهت دریافت اخبار و فید های RSS از سایت ها و سرورهای مختلف و نمایش آنها به صورت یکجا در محیط داخلی خود برنامه می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد بدون مراجعه به وب سایت های مختلف و چک کردن روزانه آنها جدیدترین مطالب ارائه شده توسط هر تعداد از وب سایت های مورد علاقه خود را روی دسکتاپ سیستمتان داشته باشید.

FeedDemon جدیدترین مطالب را از RSS وب سایت های متعددی که برای آن تعریف می کنید به صورت روزانه برایتان لیست می کند و می توانید میان این خبر های جدید جستجو کنید و از کلمات کلیدی نیز استفاده کرده تا نزدیک ترین نتایج به مطلب مورد نطر خود را پیدا نموده و به مطالعه آن بپردازید؛ خبرهای خوانده شده را علامت بزنید تا در مراجعات بعدی مشخص باشد چه مطالبی را مشاهده کرده اید. زمانی که کلمات کلیدی مورد علاقه خود را برای برنامه تعریف می کنید اگر خبر و مطلبی در رابطه با هر یک از کلمات کلید در وب سیات های مختلف منتشر شود این بروزرسانی جهت مطالعه به شما اعلام می گردد. به عنوان مثال با وارد کردن نام تیم فوتبال مورد علاقه خود در کلمات کلیدی تمامی خبرهای جدید مرتبط با آن تیم برایتان به صورت جداگانه مشخص می گردند.

FeedDemon به شما امکان می دهد هنگامی که تعداد زیادی خبر مورد علاقه خود را در لیست بروز رسانی ها مشاهده می کنید و زمان کافی برای مرور همه آنها را ندارید؛ مطالب برگزیده خود را کپی نموده و داخل یک فولدر جداگانه دسته بندی نمایید تا بعدا بتوانید سر فرصت به مطالعه آنها بپردازید.
در نسخه نهایی برنامه نیاز به اکانت گوگل می باشد که اگر این اکانت را در محیط خود برنامه ایجاد کنید سرعت بارگذاری مطالب جدید به نسبت بیشتر خواهد بود و همچنین اگر از همین اکانت روی دو سیستم استفاده کنید هر دو برنامه نصب شده روی دو کامپیوتر با هم هماهنگ شده و به اصلاح همگامسازی خودکار صورت می گیرد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود