دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

cFosSpeed 10.08 Build 2216 افزایش سرعت اینترنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/7 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 141

افزایش رعت اینترنت
cFosSpeed 10.08 Build 2216 Final نرم افزاری است که به تنهایی توانایی افزایش سرعت اینترنت شما با استفاده از تکنولوژی traffic shaping (شکل دهی به عبور و مرور داده) را دارد. این برنامه ساده اما مفید برای تمامی كاربران با انواع ارتباط های اینترنتی و بسترهای برقرار ارتباط سازگاری بوده و می تواند بیشترین پهنای باند را از کمترین Ping ها برای یك كاربر قابل استفاده نماید.
شایان ذکر است استفاده cFosSpeed تنها به اینترنت و ارتباط های اینترنتی ساده محدود نمی گردد بلكه برای اجرای بهتر بازی ها،‌ ارتباط با موبایل ها و این چنین برنامه هایی می تواند بسیار کاربرد داشته باشد. این ابزار كم حجم به سادگی قابل نصب و استفاده می باشد و همه كاربران می توانند از قابلیت كلی آن كه نهایت سرعت در كمترین میزان ارتباط می باشد، استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار cFosSpeed :


- سازگار با انواع پروتوكل ها
- سازگار با انواع كانكشن ها
- سازگار با انواع دیوارهای آتش
- بهینه سازی ارتباط های اینترنتی
- مناسب برای اجرای بهتر بازی ها
- نهایت سرعت در كمترین Ping ها
- مناسب برای ارتباط های P2P یا نظیر به نظیر
- وجود یك گراف حرفه ای از آخرین تغییرات اینترنت
- استفاده از متد Traffic Shaping برای بهینه سازی

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود