دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

SpeedyFox 2.0.17 Build 106 افزایش سرعت گوگل کروم ، فایر فاکس و اپرا

SpeedyFox افزایش سرعت گوگل کروم ، فایر فاکس و اپرا
SpeedyFox 2.0.17 Build 106 پلاگین یا همان افزونه ای کاربردی جهت افزایش مرورگرهای محبوب فایر فاکس ، گوگل کروم ، اپرا و چند برنامه دیگر می باشد.
اگز شما نیز از کاربران مرورگر محبوب فایرفاکس هستید با این ادعا موافق باشید که این مرورگر به خاطر داشتن امکانات زیاد و افزونه های گوناگون و کاربردی ، یکی از بهترین و محبوب ترین مرورگرها شناخته شده است. ولی تعداد بالایی از استفاده کنندگان بعد از مدتی استفاده از این مرورگر ، با کاهش سرعت آن مواجه می گردند. این کاهش سرعت به دلایل گوناگونی مانند : افزایش کوکی های اینترنتی و SQLITE databases بستگی دارد که اثر بالایی در کاهش سرعت مرورگر فایرفاکس دارند. این نرم افزار می تواند با بهینه سازی تنظیمات کوکی های فایرفاکس و همچنین فشرده سازی حجم SQLITE databases باعث افزایش سرعت اجرای فایرفاکس و دیگر فرایندهای وابسته به آن گردد.
SpeedyFox به صورت کامل ایمن می باشد و کاری به بوکمارک ها ، مدیریت پسوردها و سایر گزینه های امنیتی موجود در مرورگر فایرفاکس نخواهد داشت و استفاده از آن هم خیلی راحت و آسان می باشد.


نحوه استفاده : جهت بکارگیری این نرم افزار اول مرورگر فایرفاکس را بسته و نرم افزار SpeedyFox را اجرا نمایید و بعد از انتخاب پروفایل مورد نظر خود که به صورت پیش فرض default است، روی دکمه ی Optimize کلیک نموده و مرورگر خود را اجرا کنید و از سرعت بالای فایرفاکس در وب گردی بهره مند شوید.

- برنامه هایی که این ابزار در آنها قابل استفاده می باشد : Firefox , Chrome , Skype , Thunderbird