دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

SpeedyFox 2.0.20 Build 117 افزایش سرعت گوگل کروم ، فایر فاکس و اپرا

SpeedyFox افزایش سرعت گوگل کروم ، فایر فاکس و اپرا
SpeedyFox پلاگین یا همان افزونه ای کاربردی جهت افزایش مرورگرهای محبوب فایر فاکس، گوگل کروم، اپرا، اسکایپ و چند برنامه دیگر می باشد.
این برنامه تنها با یک کلیک و از طریق جلوگیری از چند قسمت شدن پایگاه داده برنامه ها به صورت قابل ملاحظه ای سرعت استفاده از برنامه های ذکر شده را افزایش می دهد.

SpeedyFox از آنجایی که یک برنامه قابل حمل ( Portable ) است هیچ اثری در رجیستری ویندوز از خود باقی نمی گذارد و شما می توانید با یک فلش مموری ساده آن را همراه خود داشته باشید و هرکجا که نیاز به افزایش سرعت برنامه های کاربردی که پشتیبانی می شوند داشته باشید از آن استفاده نمایید.
بعد از اجرای برنامه تنها کاری که لازم است انجام دهید انخاب پروفایل مورد نظرتان است که اگر این گزینه را تغییر ندهید خود برنامه پروفایل default را انتخاب می کند و بعد از چند لحظه می توانید سرعت بالای کارکرد برنامه هایی مانند فایر فاکس، گوگل کروم، اپرا، اسکایپ و ... را تجربه نمایید.
در نظر داشته باشید برنامه ای که می خواهید کار بهینه سازی را روی آن انجام دهید باید تا پایان مراحل بسته باشد و از احرای آن خودداری کنید زیرا در صورت باز بودن برنامه، دیگر تغییری در سرعت اجرای آن بوجود نخواهد آمد.