دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BitComet 1.45 اشتراک گذاری فایل بین دو کامپیوتر

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت دانلود | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18835

BitComet اشتراک گذاری فایل بین دو کامپیوتر
BitComet نرم افزاری کاربردی جهت اشتراک گذاری فایل بین دو سیستم به صورت P2P در بستر اینترنت می باشد.
این برنامه با پشتیبانی از HTTP / FTP و فن آوری بیت تورنت، یک ابزار قدرتمند می باشد که شما را قادر به دانلود همزمان چندین فایل با سرعت بالا و به اشتراک گذاری فایل ها می سازد. همچنین داخل محیط برنامه یک اسکنر ویروس نیز به منظور جلوگیری از دانلود فایل های خطرناک گنجانیده شده است.

BitComet دارای ویژگی هایی مانند : دانلود همزمان چندنید فایل از چند لینک مختلف (Multi-mirror and Multi-section)، امکان متوقف کردن دانلود و شروع مجدد برای حجم باقی مانده (Resume)، تعیین میزان پهنای باند مصرفی توسط برنامه، خاموش کردن سیستم بعد از اتمام دانلود ها، اسکن فایل ها و شناسایی ویروس ها، کش دیسک هوشمند و ... می باشد.
این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا به آسانی فایل های تورنت خود را با کاربران دیگر از طریق یک شبکه P2P به نام تبادل تورنت به اشتراک بگذارید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت دانلود

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود