دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

µTorrent 3.4.9 Build 43295 Stable + Pro Portable دانلود از تورنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت دانلود | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22032

دانلود از تورنت
µTorrent نرم افزار قدرتمند و بسیار کم حجمی جهت دانلود فایل های تورنت می باشد.
این کلاینت دانلود فایل های اشتراکی تورنت شما را قادر می سازد با بالاترین سرعت ممکن که کانکشن شما اجازه می دهد به دریافت فایل های اشتراکی تورنت بپردازید و در عین حال منابع بسیار ناچیزی از سیستم شما درگیر پردازش این برنامه می شود. این برنامه امکان دانلود چندین فایل همزمان، مکث، توقف و یا حذف فایل هایی که در لیست دانلود شما قرار دارد را در اختیارتان قرار می دهد.

µTorrent قابلیت جالبی که در خود جایی داده توانایی خواندن فید های RSS می باشد که توسط آن می توانید به سرعت میان مطالب جستجو نموده و فایل های جدیدی که برای دریافت وجود دارند را بیابید و دانلود نمایید. همچنین می توانید پهنای باند خود را مدیریت کرده و جهت جلوگیری از کاهش سرعت برنامه های دیگر محدودیت سرعت دریافت و ارسال تعریف کنید.
این برنامه در نسخه های جدید خود ویژگی منحصر به فردی را معرفی کرده که توسط آن فایلهایی که در لیست دانلود قرار داده اید به صورت خودکار هنگامی که ویندوز بیکار می باشد شروع به دانلود شدن می کنند که این امر باعث جلوگیری از کند شدن ویندوز و عملکرد کلی سیستم می گردد و از حداقل منابع سیستم استفاده می کند.

µTorrent دارای ویژگی هایی مانند: دانلود چندین فایل به طور همزمان، تنظیمات زمانبدی برای شروع و خاتمه دانلود، محدود کردن سرعت در دانلودهای مختلف به صورت جداگانه، دانلود RSS، تعریف رمز عبور، نمایش پنجره Add تورنت به صورت خودکار زمانی که یک لینک را کپی می کنید، حفاظت خودکار در برابر ویروس ها و نرم افزارهای مخرب، پلیر داخلی برای پخش فایل های ویدئویی HD و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت دانلود

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود