دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

µTorrent 3.4.9 Build 43085 Stable + Pro Portable دانلود از تورنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت دانلود | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21966

دانلود از تورنت
µTorrent نرم افزار قوی و بسیار کم حجمی جهت دانلود فایل های تورنت می باشد.
مدیریت دانلود µTorrent که از کلاینتهای معروف بیت تورنت است ابزاری ساده و لی با این وجود دارای قابلیتهای بسیاری می باشد که این امکان را برای شما مهیا می کند تا فایلهای به اشتراک گذاشته شده ای که از استاندارد تورنت استفاده می کنند را بدون دردسر دانلود کنید. µTorrent کلاینتی موثر و کارآمد و با قابلیتهای موثر برای بیت تورنت و مناسب پلتفرم ویندوز است که ردپای بسیار کمی از خود برجای می گذارد . µTorrent بشکلی طراحی شده که تا حد ممکن از سی پی یو ، فضا و حافظه به میزان کمترین میزان استفاده را کند و نیز تمامی عملکردهایی را که از این دسته کلاینتهای پیشرفته انتظار می رود را ارائه نماید. با استفاده از BitTorrent می توانید سرعت دانلود خود را افزایش دهید و در ، به اشتراک گذاری فایل و پهنای باند شرکت نمایید.
بیشتر قابلیتهای ارائه شده درسایر کلاینت های BitTorrent ، در نرم افزار µTorrent به طور کامل و بشکلی کارآمد عرضه شده اند، قابلیتهای چون اولویت بندی پهنای باند، زمان بندی دانلود ، دانلود خودکاربا استفاده از RSS و قابلیت Mainline DHT (سازگار با BitComet) که با ترکیب آنها میتوانید بهترین تجربه دانلود در زمینه فایلهای تورنت را داشت.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت دانلود

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود