دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FlashGet 3.7 Build 1220 + 1.96 مدیریت دانلود رایگان

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت دانلود | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/12/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22893

FlashGet
FlashGet نرم افزاری رایگان جهت افزایش سرعت دانلود و مدیریت روی دانلود فایل ها می باشد که از طریق تقسیم فایل های در حال دانلود به چندین قسمت و دانلود جداگانه آنها و در نهایت یکپارچه سازی قسمت های دریافت شده و تحویل فایل نهایی، سرعت دانلود را به طور چشم گیری افزایش می دهد.
از قابلیت هایی که در حال در اکثر برنامه های مدیریت دانلود می توان مشاهده کرد امکان خاموش کردن سیستم و یا قطع ارتباط اینترنت بعد از اتمام دانلود فایل های موجود در لیست برنامه می باشد. این قابلیت ها در واقع از ایده های این نرم افزار رایگان مدیریت دانلود بود که برای اولین بار طراحان این ابزار مفید آن را ارائه دادند که در زمان خود پیشرفت بسیار چشم گیری بود و به مرور برنامه های مشابه نیز از آن استفاده نمودند.

FlashGet شما را قادر می سازد حتی در مواردی که راه کار های مختلفی جهت جلوگیری از دانلود توسط برنامه های مدیریت دانلود استفاده شده به راحتی توسط این برنامه فایل مورد نظر را با سرعت بالاتری دانلود نمایید (تقریبا در 50 تا 60 درصد موارد می توانید از این محدودیت ها عبور کنید). به طور کلی این برنامه به خوبی می تواند شما را در مدیریت دانلود فایل ها یاری نموده و به صورت قدرتمند فایل های مختلف را از سرور های گوناگون دریافت نماید.

FlashGet دارای ویژگی هایی مانند: استفاده بسیار کم از منابع سیستم به شکلی که هیچ گونه تاثیری روی روند کارهای معمول سیستم نخواهد داشت، ارتباط مستقیم و خودکار با آنتی ویرویس نصب شده روی سیستم جهت بررسی فایل های دانلود شده و جلوگیری از ورود ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی به سیستم، استفاده از (MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation و بهینه سازی الگوریتم های مورد استفاده جهت افزایش سرعت دانلود، پشتیبانی از HTTP، FTP، BT و سایر پروتکل های معمول، سازگاری کامل با MMS، RTSP، پشتیبانی از ویژگی کشیدن و رها کردن، دانلود فایل های Torrent و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت دانلود

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود