دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Mozilla Thunderbird 45.5.1 + Portable مدیریت ایمیل ها

Mozilla Thunderbird مدیریت ایمیل ها
Mozilla Thunderbird نرم افزار اختصاصی موزیلا جهت مدیریت ایمیل های می باشد.این نرم افزار به همراه خود سرعت و ایمنی را برایتان فراهم می کند. این برنامه اساساً جهت مقابله با ویروس ها و اسپم ها کد نویسی شده و با نصب این نرم افزار از مزاحمت هرزنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی رهایی یابید. فیلتر کردن هوشمند هرزنامه ها ، ذخیره نتایج جستجو ، پشتیبانی از RSS و حفاظت از حریم شخصی از قابلیت های شاخص Mozilla Thunderbird می باشد.

قابلیت های کلیدی Mozilla Thunderbird مواردی مانند : رابط گرافيكی ساده و قدرتمند ، پشتيبانی از پروتكل‌های ‌SSL و‌ PGP ، ايجاد ابزار حساب برای گروه های خبری ، سوييچ نمودن سريع بين حساب های كاربری مختلف در برنامه ، سازگاری كامل با سيستم ‌عامل‌های ويندوز، لينوكس، مكينتاش و يونيكس ، فيلتر نمودن نامه ها با توجه به تاريخ دريافت يا ارسال ، نام فرستنده ، موضوع ، غير فعال نمودن اجرای كدهای جاوا‌اسكريپ و تصاوير مشكوك موجود در متن نامه ها ، پشتيبانی از امكاناتی همچون امضايی ديجيتال و رمزنگاری داده‌ها در ارسال و دريافت نامه‌ها ،شناسايی و مبارزه با ‌‌JunkMail ها جهت جلوگيری از ورود هرزنامه ها ايميل های تبليفاتي ناخواسته ، ابزارهای متنوع و كاربردی جهت دسته‌بندی و متمايز ساختن اي‌ميل های مورد نظر با استفاده از بر چسب ها و ... می باشند.

 

The Bat Professional 7.3.12 مدیریت ایمیل ها

The Bat Professional مدیریت ایمیل ها
The Bat نرم افزار یه به عنوانی دقیق تر کلاینتی جهت نامه های الکترونیکی با پشتیبانی از اکانتهای POP3 چندگانه ، Multithreading به شکلی دقیق ، استاندارهای MIME و Uuencode ، فایلهای چندرسانه ای ، قالبهای پیغام ، نمایش آیکون برنامه در System Tray ، اطلاع رسانی زمان دریافت پیام ، صدور مجوز APOP ، و PGP می باشد.

The Bat شما را قادر می سازد تا از ارسال ایمیل و مدیریت آن تجربه ای متفاوت ، راحت ، لذت بخش و در نهایت کاملا جدید برای خود بوجود بیاورید. جدای از امکانات اصلی در این برنامه ویرایشگری سریع و ساده در نظر گرفته شده تا قابلیتهایی مانند : پررنگ نمودن متن و همچنین توزیع کننده ایمیل برای مدیریت پیام ها رروی سرور به وب را در اختیارتان قرار دهد. این نرم افزار اولین و تنها کلاینت ایمیلی می باشد که بوسیله شرکت مایکروسافت برای ویندوز ویستا به رسمیت شناخته شد.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار The Bat! Professional مواردی همچون : محافظت در برابر هرزنامه ها ، مرتب کردن نامه های اداری هوشمند ، توانایی متصل شدن به Microsoft Exchange ، ذخیره نامه ها و تهیه نسخه پشتیبان داخلی ، مدیریت حجم عظیمی از نامه های الکترونیکی ، رمزنگاری قدرتمند برمبنای استاندارد OpenSSL ، قالب های دستی برای پیام جدای از پشتیبانی از امضا ، ذخیره نمودن پیام ها جهت جلوگیری از حذف تصادفی پیام های با ارزش ، سیستم تبادل اتصال سرورهای مایکروسافت با استفاده از پروتکل MAPI ، استفاده از قالبهای آماده نامه جهت صرفه جویی در زمان تایپ نمودن شما ، سیستم فیلترینگ و مرتب نمودن هوشمند موسوم به Smart Sorting Office برای پردازش نامه های دریافتی و ... می باشند.

 

Howard 1.48 اطلاع از ایمیل های دریافتی

Howard اطلاع از ایمیل های دریافتی
Howard نرم افزار کم حجم و در عین حال کاربردی می باشد که با توانایی اتصال به سرور های ایمیل مختلف به منظور اطلاع رسانی ایمیل های دریافتی جدید شما را از جدیدترین ایمیل هایتان باخبر می سازد.
با استفاده از این برنامه می توانید وقایع های جدیدی که در ایمیل شما روی میدهند یا اینکه در آینده رخ خواهند داد یعنی همان ایمیل های دریافتی را به شما اطلاع می دهد. این نرم افزار از چند سرور معروف ایمیل نظیر : outlook.com Hotmail, Gmail, Yahoo! Mail, e.mail.ru و Zoho پشتیبانی می کند.

Howard رویداد ها را با یک صدای خاص و کوتاه و بدون دردسر در ناحیه اعلان ویندوز برای شما ظاهر میکند تا برای شما مزاحمتی ایجاد نکند. نحوه کار هم ای این صورت است که پیام ها به صورت یک پنجره کوچک که حاوی نام فرستنده و موضوع ایمیل می باشد همراه با یک صدای خاص به نمایش در می آید و با کلیک بر روی پنجره کوچک ظاهر شده برنامه شما را به صندوق پستی مربوط هدایت می کند.

 

Chaos Intellect 10.1.0.3 مدیریت ایمیل

مدیریت ایمیل
Chaos Intellect نرم افزار کارآمدی در زمینه مدیریت ارتباطات و اطلاعات بوسیله پست الکترونیکی (ایمیل) می باشد و تمرکز خود را بر روی نسل جدید ایمیل کلاینت ها قرارد داده است.
Chaos Intellect ابزارها و قابلیت های فوق العاده ای را جهت مدیریت ارتباطات ( Contact Manager ) و مدیریت و صرفه جویی زمان در اختیار کاربران خودش قرار می دهد. این نرم افزار برای مسلط بودن بر لیست دوستان و ارتباطات آن ها ( از طریق ارسال یا دریافت ایمیل )، برنامه ریزی قرار ملاقات و کلیه اموری از این دست که با پست الکترونیکی خود می توانید به آنها رسیدگی کنید ، برنامه نویسی شده است. Chaos Intellect دارای بخشهای مخصوصی می باشد که توسط آن می توان ایمیل های را مرتب سازی نمود و بوسیله فیلترهایی که در نرم افزار وجود داردند از دریافت هرگونه ایمیل اسپم و ناخواسته جلوگیری کرد. همچنین با استفاده از مدیریت بر لیست ارتباطاتی که در نرم افزار گنجانده شده ، بقادر خواهید بود تا برای ارسال ایمیل خود به دوستان در کوتاه ترین زمان بتوانید آدرس آن ها را پیدا کرده و ایمیل ها خود را ارسال کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Chaos Intellect :
- مدیریت کامل بر ایمیل ها
- ارسال خودکار ایمیل به افراد
- دارای تقویم به منظور زمانبندی کارها
- اعمال فیلترهای خاص بر روی ایمیل ها
- ابزاری برای جلوگیری از دریافت هرگونه ایمیل اسپم
- امکان به اشتراک گذاری Mailboxes با دیگر کاربران شبکه
- جلوگیری از به هم ریختگی و سردرگرمی در کار با ایمیل ها

 

Desksoft CheckMail 5.10.3 مدیریت ایمیل

Desksoft CheckMail مدیریت ایمیل
Desksoft CheckMail 5.10.3 نرم افزاری جهت مدیریت روی صندوق پست الکترونیکی و چک کردن سریع ایمیل ها می باشد.
برنامه ای کاربردی جهت چک کردن سریع ایمیل ها می باشد. هنگامی که ایمیلی دریافت شود اطلاع رسانی می کند و قادر خواهید بود ایمیل دریافتی را پیش از آنکه دانلود کنید ابتدا مشاهده نموده و در صورت نیاز پاک کنید. این نرم افزار می تواند به صورت خودکار و با پیروی از دستورات از قبل تعیین شده شما ایمیل های خاصی را ارسال نماید و یا به تعدادی از ایمیل های دریافتی جواب بدهد و صندوق پیام های الکترونیکی دریافتی رو منظم نگه دارد. در این برنامه می توانید چندین کاربر متفاوت تعریف نمایید و متن اطلاع رسانی هر کاربر نیز به صورت مجزا نوشته شود.
DeskSoft CheckMail جلوی اجرای انواع اسکریپت ، برنامه و در کل هر نوع فایلی که به همراه ایمیل تحت عنوان پیوست ارسال شده است را می گیرد و از این طریق تا حد ممکن از اجرای ویروس ها و خطرات ناشی از آنها جلوگیری می کند. این نرم افزار در مقیاس کوچک قادر است با گردآوری و ارسال نمودن ایمیل ها به کاربران مختلف نقش یک سرور کوچک را ایفا کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DeskSoft CheckMail مواردی مانند : بررسی کامل و سریع ایمیل های دریافتی ، توانایی هدایت ، جواب دادن و ارسال انواع ایمیل ، قرار دادن متن اطلاع رسانی منحصر به فرد برای ایمیل های دریافتی مختلف ، در امان ماندن از خطرات ویروس ها ، ارسال ایمیل به کاربر های مختلف ، سر و سامان دادن به ایمیل ها و حذف اسپم های دریافتی ، پشتیبانی از SMTP و POP3 و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد