دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

eMail Verifier 3.6.4 شناسایی ایمیل های معتبر

eMail Verifier
eMail Verifier نرم افزاری جهت بررسی لیست های چند هزارتایی ایمیل و جدا سازای ایمیل های معتبر می باشد.
این برنامه می تواند اعتبار آدرس ایمیل های شما را به صورت دسته ای مورد بررسی قرار دهد و از طریق تنظیمات سفارشی که برای آن مشخص می کنید، هرگونه پست الکترونیکی نامعتبر را از لیست مشتریان و یا افراد مشترک شده در خبرنامه سایت شما که ممکن است هنگام ارسال ایمیل های گروهی ایجاد اشکال کنند، پاک می کند.

eMail Verifier با سرعت قابل فبولی لیست ایمیل هایی که داخل آن فراخوانی می کنید را بررسی می کند و ایمیل های معتبر را برایتان جدا می کند که می توانید لیست آماده شده را به صورت فایل متنی از برنامه استخراج نمایید. زمانی که تعداد ایمیل هایی که با آنها کار می کنید زیاد نباشد بررسی آنها کار دشواری نیست و می توان به صورت دستی مشخص نمود ایمیلی معتبر هست با نه، اما در مواقعی که با هزاران عدد ایمیل درگیر هستید (سازمان ها، فروشگاه های بزرگ، سایت های پربازدید و ...) بدون شک باید اعتبار آدرس های الکترونیکی که در اختیار دارید را توسط برنامه هایی که دارای سرعت مناسبی و درصد خطای پایینی هستند مورد بررسی قرار دهید.

eMail Verifier با تلاش برای ارتباط برقرار کردن با سرور SMTP ایمیل های مورد بررسی به گونه ای شرایط ارسال ایمیل را شبیه سازی می کند و به خوبی می تواند صحت و اعتبار آدرس ایمیل را تایید نماید. این برنامه با استفاده از موتور های سریع و multi-threaded می تواند در هر ثانیه حدود 10 آدرس الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهد.

 

Kristanix Email Sender Deluxe 2.35 ارسال ایمیل انبوه

Kristanix Email Sender Deluxe
Kristanix Email Sender Deluxe نرم افزاری جهت ارسال ایمیل گروهی، انواع پیام های تبلیغاتی، نامه های اداری و خبرنامه ها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار به آسانی می توانید برای مشتریان خود ایمیل های گروهی و انبوه ارسال نمایید.

Kristanix Email Sender Deluxe می تواند لیست ایمیل هایی که قرار است برای آنها متون تبلیغاتی و یا نامه های اداری ارسال کنید را از طریق دیتا بیس های اکسل و یا فایل های متنی فراخوانی کند؛ البته امکان وارد کردن ایمیل ها به صورت دستی نیز وجود دارد تا در صورت نیاز لیست های فراخوانی شده را ویرایش نمایید. این برنامه با ذخیره قالب ایمیل های ارسالی به شما کمک می کند تا در صورت نیاز برای خبرنامه هایی که به صورت منظم ارسال می کنید هر مرتبه احتیاج به تنظیم مجدد فرمت ایمیل نداشته باشید و فقط تغییرات محصولات و خبرهایی که نیاز دارید را به قالب اصلی ایمیل اضافه نمایید.

Kristanix Email Sender Deluxe دارای قابلیت هایی مانند : ارسال ایمیل های شخصی با سرعتی بالا، فراخوانی لیست دریافت کنندگان ایمیل از طریق فایل های دیتابیس، امکان استفاده و ویرایش HTML، مدیریت چندین اکانت ایمیل، ذخیره قالب ایمیل ها برای استفاده مجدد، پیش نمایش تمام ایمیل ها قبل از ارسال آنها، ارسال فایل های پیوست به همه گیرندگان ایمیل، ارسال با استفاده از اتصالات متعدد برای حداکثر سرعت، ارسال مجدد ایمیل های ارسال نشده به صورت خودکار، ارسال با استفاده از سرور SMTP، ارسال مستقیم (DNS) و یا Pickup Service و ... می باشد.

 

The Bat Professional 7.4.4 مدیریت ایمیل ها

The Bat Professional مدیریت ایمیل ها
The Bat نرم افزار یا با عنوانی دقیق تر کلاینتی جهت نامه های الکترونیکی با پشتیبانی از اکانتهای POP3 چندگانه ، Multithreading به شکلی دقیق ، استاندارهای MIME و Uuencode ، فایلهای چندرسانه ای ، قالبهای پیغام ، نمایش آیکون برنامه در System Tray ، اطلاع رسانی زمان دریافت پیام ، صدور مجوز APOP ، و PGP می باشد.

The Bat شما را قادر می سازد تا از ارسال ایمیل و مدیریت آن تجربه ای متفاوت ، راحت ، لذت بخش و در نهایت کاملا جدید برای خود بوجود بیاورید. جدای از امکانات اصلی در این برنامه ویرایشگری سریع و ساده در نظر گرفته شده تا قابلیتهایی مانند : پررنگ نمودن متن و همچنین توزیع کننده ایمیل برای مدیریت پیام ها رروی سرور به وب را در اختیارتان قرار دهد. این نرم افزار اولین و تنها کلاینت ایمیلی می باشد که بوسیله شرکت مایکروسافت برای ویندوز ویستا به رسمیت شناخته شد.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار The Bat! Professional مواردی همچون : محافظت در برابر هرزنامه ها ، مرتب کردن نامه های اداری هوشمند ، توانایی متصل شدن به Microsoft Exchange ، ذخیره نامه ها و تهیه نسخه پشتیبان داخلی ، مدیریت حجم عظیمی از نامه های الکترونیکی ، رمزنگاری قدرتمند برمبنای استاندارد OpenSSL ، قالب های دستی برای پیام جدای از پشتیبانی از امضا ، ذخیره نمودن پیام ها جهت جلوگیری از حذف تصادفی پیام های با ارزش ، سیستم تبادل اتصال سرورهای مایکروسافت با استفاده از پروتکل MAPI ، استفاده از قالبهای آماده نامه جهت صرفه جویی در زمان تایپ نمودن شما ، سیستم فیلترینگ و مرتب نمودن هوشمند موسوم به Smart Sorting Office برای پردازش نامه های دریافتی و ... می باشند.

 

Aid4Mail Professional 3.61 تبدیل فرمت ایمیل ها

Aid4Mail Professional تبدیل فرمت ایمیل ها
Aid4Mail نرم افزاری جهت تبدیل فرمت ایمیل بیش از 40 نرم افزار به یکدیگر می باشد.
استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده و هر سه عمل اصلی وارد کردن ایمیل ها از برنامه های دیگر به این برنامه ، خروجی گرفتن از ایمیل خاصی جهت استفاده در برنامه های دیگر و تبدیل نمودن فرمت ایمیل ها به یکدیگر را به راحتی انجام می دهد. همچنین می توانید با بکارگیری Aid4Mail به سرعت بین اطلاعات موجود در ایمیل ها بر اساس فیلتر هایی که تعریف می کنید جستجو نموده و داده های بدست آمده را بررسی و استخراج کنید که این فایل خروجی را نیز قادر خواهید بود سفارشی نمایید.

 

Mozilla Thunderbird 45.6.0 + Portable مدیریت ایمیل ها

Mozilla Thunderbird مدیریت ایمیل ها
Mozilla Thunderbird نرم افزار اختصاصی موزیلا جهت مدیریت ایمیل های می باشد.این نرم افزار به همراه خود سرعت و ایمنی قابل توجه ای را برایتان فراهم می کند. این برنامه اساساً جهت مقابله با ویروس ها و اسپم ها کد نویسی شده و با نصب این نرم افزار از مزاحمت هرزنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی رهایی یابید.

قابلیت های کلیدی Mozilla Thunderbird مواردی مانند : رابط گرافيكی ساده و قدرتمند ، پشتيبانی از پروتكل‌های ‌SSL و‌ PGP ، ايجاد ابزار حساب برای گروه های خبری ، سوييچ نمودن سريع بين حساب های كاربری مختلف در برنامه ، سازگاری كامل با سيستم ‌عامل‌های ويندوز، لينوكس، مكينتاش و يونيكس ، فيلتر نمودن نامه ها با توجه به تاريخ دريافت يا ارسال ، نام فرستنده ، موضوع ، غير فعال نمودن اجرای كدهای جاوا‌اسكريپ و تصاوير مشكوك موجود در متن نامه ها ، پشتيبانی از امكاناتی همچون امضايی ديجيتال و رمزنگاری داده‌ها در ارسال و دريافت نامه‌ها ،شناسايی و مبارزه با ‌‌JunkMail ها جهت جلوگيری از ورود هرزنامه ها ايميل های تبليفاتي ناخواسته ، ابزارهای متنوع و كاربردی جهت دسته‌بندی و متمايز ساختن اي‌ميل های مورد نظر با استفاده از بر چسب ها و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد