دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

The Bat Professional 7.4.6 + Portable مدیریت ایمیل ها

The Bat Professional مدیریت ایمیل ها
The Bat نرم افزار جامعی جهت مدیریت ایمیل ها است که دارای ابزار متنوعی برای کار با انواع اکانت‌های نامه های الکترونیکی می باشد.
این برنامه می تواند به طور همزمان با تعداد نامحدودی اکانت صندوق های پستی الکترونیکی ارتباط برقرار کند و از طریق فیلتر مرتب سازی قدرتمند و خودکار خود مدیریت تمام و کمال ایمل هایتان را در اختیارتان قرار می دهد.

The Bat یک سرویس دریافت ایمیل محبوب و بسیار مناسب برای کار با نامه های الکترونیکی روی ویندوز است که با رابط کاربری جذاب و طیف گسترده ای از ویژگی های منحصر به فرد تقریبا تمامی نیاز های شما را برای مدیریت ایمیل هایتان را بر طرف می کند. می توانید مشخص کنید که تصاویر پس زمینه ایمیل های دریافتی بدون اجازه شما نمایش داده نشوند و یا فقط از ارسال کننده هایی که شما تعیین می کنید تصاویر قابل مشاهده باشند که این نکته باعث جلوگیری از بسیاری از حملات ویروس ها برنامه های مخرب از طریق ایمیل می گردد.

The Bat را می توان یک کلاینت ایمیل جامع که توسط شرکت معتبر مایکروسافت منتشر شده دانست و از امکانات مختلف آن از جمله ویرایشگر،
ساخت پوشه های مختلف و دسته بندی ایمیل ها، استفاده از تمامی فورنتهای سیستم در نوشتن ایمیل، پشتیبانی کامل از یونیکد، ایجاد گالری تصاویر برای عکس های داخل ایمیل، ذخیره ایمیل ها و ساخت نسخه پشتیبان از آنها، پشتیبانی از پروتکل MAPI، امکان ساخت قالب های از پیش آماده برای صرفه جویی در زمان تایپ نامه ها، استفاده از سیستم Smart Sorting Office به منظور فیلترینگ و مرتب سازی خودکار ایمیل های دریافتی و... برای مدیریت کامل نامه های الکترونیکی استفاده نمود.

 

Mozilla Thunderbird 45.7.1 + Portable مدیریت ایمیل ها

Mozilla Thunderbird مدیریت ایمیل ها
Mozilla Thunderbird نرم افزار اختصاصی موزیلا جهت مدیریت ایمیل ها به صورت امن و خواندن خوراک RSS می باشد.
این برنامه با رابط کاربری بسیار ساده و سبک خود شما را قادر می سازد ایمیل های خود را به شکلی قدرتمند مدیریت کرده و با تنظیمات مختصری می توانید از شر ایمیل های ناخواسته و اسپم راحت شوید. این برنامه به خوبی می تواند ایمیل های حاوی کرم ها، ویروس ها و هرگونه کد HTML خطرناکی را شناسایی نماید و قبل از مشاهده ایمیل شما را از این موضوع آگاه کند.

Mozilla Thunderbird به خوبی می تواند چندین اکانت ایمیل و شبکه های اجتماعی شما را ادغام کرده و پیام های دریافتی در تمامی این حساب ها را به گونه ای واحد در محیط داخلی خود برایتان به نمایش بگذارد. این حالت برای افرادی که روزانه با تعداد زیادی پیام رسان اینترنتی سر و کار دارند بسیار مناسب و مفید می باشد.

Mozilla Thunderbird داری ویژگی های زیادی همچون : مدیریت POP و IMAP چندین حساب ایمیل و خواندن آر اس اس های خبری، فیلتر نمودن ایمیل های ناخواسته به طور خودکار، امکان ایجاد دسته بندی های مختلف برای ایمیل ها و جستجوی سریع میان آنها، تشخیص ایمیل های کلاهبرداری و دسته بندی آنها تحت عنوان ایمیل های بی مصرف، پشتیبانی از S / MIME به منظور رمزگذاری و امضای دیجیتالی ایمیل ها، امکان نصب این برنامه روی حافظه های قابل حمل (Portable)، پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس و ... می باشد.

 

Desksoft CheckMail 5.11.2 مدیریت ایمیل

Desksoft CheckMail مدیریت ایمیل
Desksoft CheckMail نرم افزاری جهت مدیریت روی صندوق پست الکترونیکی و چک کردن سریع ایمیل ها می باشد.
برنامه ای کاربردی جهت چک کردن سریع ایمیل ها می باشد. هنگامی که ایمیلی دریافت شود اطلاع رسانی می کند و قادر خواهید بود ایمیل دریافتی را پیش از آنکه دانلود کنید ابتدا مشاهده نموده و در صورت نیاز پاک کنید. این نرم افزار می تواند به صورت خودکار و با پیروی از دستورات از قبل تعیین شده شما ایمیل های خاصی را ارسال نماید و یا به تعدادی از ایمیل های دریافتی جواب بدهد و صندوق پیام های الکترونیکی دریافتی رو منظم نگه دارد. در این برنامه می توانید چندین کاربر متفاوت تعریف نمایید و متن اطلاع رسانی هر کاربر نیز به صورت مجزا نوشته شود.

DeskSoft CheckMail جلوی اجرای انواع اسکریپت، برنامه و در کل هر نوع فایلی که به همراه ایمیل تحت عنوان پیوست ارسال شده است را می گیرد و از این طریق تا حد ممکن از اجرای ویروس ها و خطرات ناشی از آنها جلوگیری می کند. این نرم افزار در مقیاس کوچک قادر است با گردآوری و ارسال نمودن ایمیل ها به کاربران مختلف نقش یک سرور کوچک را ایفا کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DeskSoft CheckMail مواردی مانند: بررسی کامل و سریع ایمیل های دریافتی، توانایی هدایت، جواب دادن و ارسال انواع ایمیل، قرار دادن متن اطلاع رسانی منحصر به فرد برای ایمیل های دریافتی مختلف، در امان ماندن از خطرات ویروس ها، ارسال ایمیل به کاربر های مختلف، سر و سامان دادن به ایمیل ها و حذف اسپم های دریافتی، پشتیبانی از SMTP و POP3 و ... می باشند.

 

EZ eMail Backup 2.0 پشتیبان گیری از ایمیل های Outlook

EZ eMail Backup
EZ eMail Backup ابزاری مفید جهت پشتیبان گیری از ایمل های ذخیره شده در نرم افزار Outlook می باشد.
این برنامه ساده و کاربردی از تمامی تنظیمات، مخاطبان، ایمیل ها و موارد دیگر نرم افزارهای ارسال و دریافت ایمیل نسخه پشتیبان تهیه می کند تا در صورت بروز مشکلاتی که امکان دسترسی به آنها را از بین می برد به راحتی بتوانید تمامی اطلاعات خود را بازگردانید و مورد استفاده قرار دهید. این برنامه از سرویس های مختلفی مانند: Windows Mail, MS Outlook, Eudora, IncrediMail یا Thunderbird پشتیبانی می کند.

 

eMail Verifier 3.6.4 شناسایی ایمیل های معتبر

eMail Verifier
eMail Verifier نرم افزاری جهت بررسی لیست های چند هزارتایی ایمیل و جدا سازای ایمیل های معتبر می باشد.
این برنامه می تواند اعتبار آدرس ایمیل های شما را به صورت دسته ای مورد بررسی قرار دهد و از طریق تنظیمات سفارشی که برای آن مشخص می کنید، هرگونه پست الکترونیکی نامعتبر را از لیست مشتریان و یا افراد مشترک شده در خبرنامه سایت شما که ممکن است هنگام ارسال ایمیل های گروهی ایجاد اشکال کنند، پاک می کند.

eMail Verifier با سرعت قابل فبولی لیست ایمیل هایی که داخل آن فراخوانی می کنید را بررسی می کند و ایمیل های معتبر را برایتان جدا می کند که می توانید لیست آماده شده را به صورت فایل متنی از برنامه استخراج نمایید. زمانی که تعداد ایمیل هایی که با آنها کار می کنید زیاد نباشد بررسی آنها کار دشواری نیست و می توان به صورت دستی مشخص نمود ایمیلی معتبر هست با نه، اما در مواقعی که با هزاران عدد ایمیل درگیر هستید (سازمان ها، فروشگاه های بزرگ، سایت های پربازدید و ...) بدون شک باید اعتبار آدرس های الکترونیکی که در اختیار دارید را توسط برنامه هایی که دارای سرعت مناسبی و درصد خطای پایینی هستند مورد بررسی قرار دهید.

eMail Verifier با تلاش برای ارتباط برقرار کردن با سرور SMTP ایمیل های مورد بررسی به گونه ای شرایط ارسال ایمیل را شبیه سازی می کند و به خوبی می تواند صحت و اعتبار آدرس ایمیل را تایید نماید. این برنامه با استفاده از موتور های سریع و multi-threaded می تواند در هر ثانیه حدود 10 آدرس الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد