دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Becky Internet Mail 2.71.01 مدیریت ایمیل

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 90

مدیریت ایمیل
Becky Internet Mail 2.71.01 نرم افزار مدیریت ایمیل می باشد که در سال 1996 برای اولین بار ارائه گردید.
این نرم افزار یکی از مفید ترین نرم افزارهای رایگان مدیریت ، دریافت و ارسال ایمیل است که کاربران زیادی را جذب خود نموده است زیرا شرکت سازنده این برنامه با توجه به نظرات کاربران آن را متناسب با خواسته های آنها تغییر و توسعه می دهد ، Becky! Internet Mail توانایی این را دارد تا خواسته هایتان از یک برنامه مدیریت ایمیل را به صورت کامل پاسخ گو باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Becky Internet Mail مواردی مانند : ارسال ایمیل به صورت گروهی ، توانایی پذیرش پلاگین های مختلف ، قابلیت ارسال ایمیل با فورمت HTML ، سرعت بالا در مدیریت تعداد زیادی ایمیل ، زمان بندی ارسال ایمیل در تاریخ و ساعت معین ، دسته بندی و فیلتر نمودن ایمیل ها بر حسب محتویات آنها ، پشتیبانی از پروتکل جدید IMAP4 برای ایمیل و LDAP برای دفترچه تلفن ، ساخت قالب برای ایمیل های شخصی ، خانوادگی ، تجاری و اداری ، ساخت چند MailBox و تعریف چندین Profile مختلف برای هر MailBox ، می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود