دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Chaos Intellect 10.1.0.3 مدیریت ایمیل

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10767

مدیریت ایمیل
Chaos Intellect نرم افزار کارآمدی در زمینه مدیریت ارتباطات و اطلاعات بوسیله پست الکترونیکی (ایمیل) می باشد و تمرکز خود را بر روی نسل جدید ایمیل کلاینت ها قرارد داده است.
Chaos Intellect ابزارها و قابلیت های فوق العاده ای را جهت مدیریت ارتباطات ( Contact Manager ) و مدیریت و صرفه جویی زمان در اختیار کاربران خودش قرار می دهد. این نرم افزار برای مسلط بودن بر لیست دوستان و ارتباطات آن ها ( از طریق ارسال یا دریافت ایمیل )، برنامه ریزی قرار ملاقات و کلیه اموری از این دست که با پست الکترونیکی خود می توانید به آنها رسیدگی کنید ، برنامه نویسی شده است. Chaos Intellect دارای بخشهای مخصوصی می باشد که توسط آن می توان ایمیل های را مرتب سازی نمود و بوسیله فیلترهایی که در نرم افزار وجود داردند از دریافت هرگونه ایمیل اسپم و ناخواسته جلوگیری کرد. همچنین با استفاده از مدیریت بر لیست ارتباطاتی که در نرم افزار گنجانده شده ، بقادر خواهید بود تا برای ارسال ایمیل خود به دوستان در کوتاه ترین زمان بتوانید آدرس آن ها را پیدا کرده و ایمیل ها خود را ارسال کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Chaos Intellect :
- مدیریت کامل بر ایمیل ها
- ارسال خودکار ایمیل به افراد
- دارای تقویم به منظور زمانبندی کارها
- اعمال فیلترهای خاص بر روی ایمیل ها
- ابزاری برای جلوگیری از دریافت هرگونه ایمیل اسپم
- امکان به اشتراک گذاری Mailboxes با دیگر کاربران شبکه
- جلوگیری از به هم ریختگی و سردرگرمی در کار با ایمیل ها
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود