دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Howard 1.48 اطلاع از ایمیل های دریافتی

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10781

Howard اطلاع از ایمیل های دریافتی
Howard نرم افزار کم حجم و در عین حال کاربردی می باشد که با توانایی اتصال به سرور های ایمیل مختلف به منظور اطلاع رسانی ایمیل های دریافتی جدید شما را از جدیدترین ایمیل هایتان باخبر می سازد.
با استفاده از این برنامه می توانید وقایع های جدیدی که در ایمیل شما روی میدهند یا اینکه در آینده رخ خواهند داد یعنی همان ایمیل های دریافتی را به شما اطلاع می دهد. این نرم افزار از چند سرور معروف ایمیل نظیر : outlook.com Hotmail, Gmail, Yahoo! Mail, e.mail.ru و Zoho پشتیبانی می کند.

Howard رویداد ها را با یک صدای خاص و کوتاه و بدون دردسر در ناحیه اعلان ویندوز برای شما ظاهر میکند تا برای شما مزاحمتی ایجاد نکند. نحوه کار هم ای این صورت است که پیام ها به صورت یک پنجره کوچک که حاوی نام فرستنده و موضوع ایمیل می باشد همراه با یک صدای خاص به نمایش در می آید و با کلیک بر روی پنجره کوچک ظاهر شده برنامه شما را به صندوق پستی مربوط هدایت می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود