دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Emailer 7.0 ارسال ایمیل گروهی

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19817

Advanced Emailer ارسال ایمیل گروهی
Advanced Emailer نرم افزاری قدرتمند جهت ارسال گروهی ایملهای تبلیغاتی و خبری می باشد.
با این برنامه کاربردی شما قادر خواهید بود ایمیل های تبلیغاتی خود را به صورت یکجا و گروهی ارسال نمایید. یکی از روش های جدید تبلیغاتی ارسال ایمیل به تعداد زیاد می باشد که باعث جلب توجه عموم می شود. این برنامه بیشتر برای کاربران آنلاین و صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی می باشد که به کمک این ابزار می‌توانند مشتریان و کاربران خود را از تولیدات جدید و متنوع خود آگاه سازند.
ایمیل ارسالي شما مي تواند به صورت يک متن ساده و يا حتي يک فايل HTML کامل با تصاوير و .... باشد. جلوگيري از فرستادن يک Email به صورت تکراري و ارسال زمان بندي شده از قابلیت های ديگر اين Advanced Emailer است . براي مثال می توانید به ارسال روزانه ي خود به خود سر ساعت معين آين اخبار و يا ارسال هفتگي و ماهانه ي اخبار شماست.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود