دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DreamMail 4.6.9.2 مدیریت ایمیل

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/29 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 123

DreamMail مدیریت ایمیل
DreamMail 4.6.9.2 محیطی زیبا و قدرتمند برای مدیریت حساب های ایمیل شما می باشد.
شما با استفاده از این برنامه میتوانید محتوای چندین حساب ایمیل خود را کنترل و بررسی نمایید بدون آنکه نیاز به بازکردن سایت داشته باشید. نحوه ی استفاده از این برنامه به اینصورت است که شما باید ایمیل خود را همراه پسورد و یک نام در برنامه وارد کرده و آن را تست کنید، لازم به دکر است این نرم افزار از کلیه ی حسابهای POP3 , SMTP , eSMTP , Yahoo, Gmail , Ho , tmail و ... پشتیبانی میکند. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار DreamMail به تمامی امکانات ایمیل مانند ارسال پیام، صندوق ارسالی، پیام های پیش نویس و ... دسترسی پیدا کرده، پیام های اضافی را حدف کنید و یا ایمیل های اسپم خود را به دسته های پپیام های مفید و با پیام های سیاه در آورید.
از دیگر ویژگی های این برنامه پشتیبانی از چندین اکانت با تنظیمات متفاوت و همچنین چند کاربر مختلف است. شما میتوانید یک Backup از پیام های خود تهیه کنید که این پیام ها در سرور نرم افزار ذخیره شده و این امکان را به شما می دهد که آن را به گونه ای تنظیم کنید که پس از یک زمان معین پیام های ذخیره شده حذف گردند. همچنین میتوانید این ایمیل ها را یه صورت HTML و با متن بدون نمایش آنلاین مشاهده کنید.
DreamMail همراه با چندین قالب طراحی شده و این امکان را به شما میدهد که برای متن های خود از پیش زمینه استفاده کنید. از دیگر امکانات این برنامه ی کم حجم و پر کاربرد محافطت از پوشه ها با قرار دادن کلمه عبور، ایجاد فیلتر برای پیام ها، نوشتن یادداشت و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود