دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Desksoft CheckMail 5.11.2 مدیریت ایمیل

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18643

Desksoft CheckMail مدیریت ایمیل
Desksoft CheckMail نرم افزاری جهت مدیریت روی صندوق پست الکترونیکی و چک کردن سریع ایمیل ها می باشد.
برنامه ای کاربردی جهت چک کردن سریع ایمیل ها می باشد. هنگامی که ایمیلی دریافت شود اطلاع رسانی می کند و قادر خواهید بود ایمیل دریافتی را پیش از آنکه دانلود کنید ابتدا مشاهده نموده و در صورت نیاز پاک کنید. این نرم افزار می تواند به صورت خودکار و با پیروی از دستورات از قبل تعیین شده شما ایمیل های خاصی را ارسال نماید و یا به تعدادی از ایمیل های دریافتی جواب بدهد و صندوق پیام های الکترونیکی دریافتی رو منظم نگه دارد. در این برنامه می توانید چندین کاربر متفاوت تعریف نمایید و متن اطلاع رسانی هر کاربر نیز به صورت مجزا نوشته شود.

DeskSoft CheckMail جلوی اجرای انواع اسکریپت، برنامه و در کل هر نوع فایلی که به همراه ایمیل تحت عنوان پیوست ارسال شده است را می گیرد و از این طریق تا حد ممکن از اجرای ویروس ها و خطرات ناشی از آنها جلوگیری می کند. این نرم افزار در مقیاس کوچک قادر است با گردآوری و ارسال نمودن ایمیل ها به کاربران مختلف نقش یک سرور کوچک را ایفا کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DeskSoft CheckMail مواردی مانند: بررسی کامل و سریع ایمیل های دریافتی، توانایی هدایت، جواب دادن و ارسال انواع ایمیل، قرار دادن متن اطلاع رسانی منحصر به فرد برای ایمیل های دریافتی مختلف، در امان ماندن از خطرات ویروس ها، ارسال ایمیل به کاربر های مختلف، سر و سامان دادن به ایمیل ها و حذف اسپم های دریافتی، پشتیبانی از SMTP و POP3 و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود