دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Kristanix Email Sender Deluxe 2.35 ارسال ایمیل انبوه

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/25 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19412

Kristanix Email Sender Deluxe
Kristanix Email Sender Deluxe نرم افزاری جهت ارسال ایمیل گروهی، انواع پیام های تبلیغاتی، نامه های اداری و خبرنامه ها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار به آسانی می توانید برای مشتریان خود ایمیل های گروهی و انبوه ارسال نمایید.

Kristanix Email Sender Deluxe می تواند لیست ایمیل هایی که قرار است برای آنها متون تبلیغاتی و یا نامه های اداری ارسال کنید را از طریق دیتا بیس های اکسل و یا فایل های متنی فراخوانی کند؛ البته امکان وارد کردن ایمیل ها به صورت دستی نیز وجود دارد تا در صورت نیاز لیست های فراخوانی شده را ویرایش نمایید. این برنامه با ذخیره قالب ایمیل های ارسالی به شما کمک می کند تا در صورت نیاز برای خبرنامه هایی که به صورت منظم ارسال می کنید هر مرتبه احتیاج به تنظیم مجدد فرمت ایمیل نداشته باشید و فقط تغییرات محصولات و خبرهایی که نیاز دارید را به قالب اصلی ایمیل اضافه نمایید.

Kristanix Email Sender Deluxe دارای قابلیت هایی مانند : ارسال ایمیل های شخصی با سرعتی بالا، فراخوانی لیست دریافت کنندگان ایمیل از طریق فایل های دیتابیس، امکان استفاده و ویرایش HTML، مدیریت چندین اکانت ایمیل، ذخیره قالب ایمیل ها برای استفاده مجدد، پیش نمایش تمام ایمیل ها قبل از ارسال آنها، ارسال فایل های پیوست به همه گیرندگان ایمیل، ارسال با استفاده از اتصالات متعدد برای حداکثر سرعت، ارسال مجدد ایمیل های ارسال نشده به صورت خودکار، ارسال با استفاده از سرور SMTP، ارسال مستقیم (DNS) و یا Pickup Service و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود