دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

eMail Verifier 3.6.4 شناسایی ایمیل های معتبر

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مدیریت ایمیل | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18443

eMail Verifier
eMail Verifier نرم افزاری جهت بررسی لیست های چند هزارتایی ایمیل و جدا سازای ایمیل های معتبر می باشد.
این برنامه می تواند اعتبار آدرس ایمیل های شما را به صورت دسته ای مورد بررسی قرار دهد و از طریق تنظیمات سفارشی که برای آن مشخص می کنید، هرگونه پست الکترونیکی نامعتبر را از لیست مشتریان و یا افراد مشترک شده در خبرنامه سایت شما که ممکن است هنگام ارسال ایمیل های گروهی ایجاد اشکال کنند، پاک می کند.

eMail Verifier با سرعت قابل فبولی لیست ایمیل هایی که داخل آن فراخوانی می کنید را بررسی می کند و ایمیل های معتبر را برایتان جدا می کند که می توانید لیست آماده شده را به صورت فایل متنی از برنامه استخراج نمایید. زمانی که تعداد ایمیل هایی که با آنها کار می کنید زیاد نباشد بررسی آنها کار دشواری نیست و می توان به صورت دستی مشخص نمود ایمیلی معتبر هست با نه، اما در مواقعی که با هزاران عدد ایمیل درگیر هستید (سازمان ها، فروشگاه های بزرگ، سایت های پربازدید و ...) بدون شک باید اعتبار آدرس های الکترونیکی که در اختیار دارید را توسط برنامه هایی که دارای سرعت مناسبی و درصد خطای پایینی هستند مورد بررسی قرار دهید.

eMail Verifier با تلاش برای ارتباط برقرار کردن با سرور SMTP ایمیل های مورد بررسی به گونه ای شرایط ارسال ایمیل را شبیه سازی می کند و به خوبی می تواند صحت و اعتبار آدرس ایمیل را تایید نماید. این برنامه با استفاده از موتور های سریع و multi-threaded می تواند در هر ثانیه حدود 10 آدرس الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مدیریت ایمیل

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود