دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BulletProof FTP Server 2014.1.2.21 ایجاد و مدیریت سرورهای FTP

دسته بندی نرم افزار اینترنت » اف تی پی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14522

ایجاد و مدیریت سرور های اف تی پی
BulletProof FTP Server نرم افزاری قدرتمند برای ایجاد و در پی آن مدیریت سرورهای اف تی پی می باشد . با این نرم افزار می توانید کامپیوتر خود را به یک FTP سرور تبدیل کنید و به صورت کامل تمام فعالیت ها و تنظیمات آن را زیر نظر داشته و مدیریت نمایید . قابلیت هایی همچون از سرگیری آپلود / دانلود ، مشاهده فعالیت های سرور به صورت لحظه ای ، ممنوعیت استفاده ، مدیریت گروه های سهمیه بندی شده ، مدیریت رویدادها ، دایرکتوری‌های مجازی و موارد دیگری در این نسخه در دسترس می باشند . تمام قابلیت های نرم افزار با رابط کاربری ساده و جذاب در محیطی قابل فهم ، در دسترس کاربر می باشند.

نرم افزار BulletProof FTP Server دارای قابلیت های کلیدی مانند : قابلیت ایجاد ترافیک میاهانه برای یوزرها ، فایروال قدرتمند و فعال برای عدم هک شدن ، نظارت بر فعالیت های سرور FTP و ترافیک آن ، کنترل دسترسی کاربران به فضای هارد دیسک ، مدیر رویدادها برای اسکریپت ها و برنامه های خارجی و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » اف تی پی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود