دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup Direct FTP 6.9.1942 مدیریت FTP با قابلیت پیش نمایش تصاویر

دسته بندی نرم افزار اینترنت » اف تی پی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/21 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1334

CoffeeCup Direct FTP مدیریت FTP با قابلیت پیش نمایش تصاویر
CoffeeCup Direct FTP 6.9.1942 نرم افزار مدیریت بر اکانت های FTP با توانایی مشاهده پیش نمایش از تصاویر موجود در سرور می باشد.
ابزاری برای ایجاد ارتباط با سرورها و دسترسی به اکانت FTP می باشد. همان طور که می دانید FTP نوعی پروتوکل جهانی برای انقال داده در سطح جهانی می باشد و اکثرا بین مدیران شبکه استفاده از آن مرسوم است.این نرم افزار می تواند آپلود فایل ها را با مراحل کمتر و روش کاری آسان تری نسبت به لوکال به سرور اصلی انجام دهد. از ویژگی های این برنامه می توان به قدرت ویرایش فایل ها و همچنین دسترسی سریع و مستقیم به وب و نیز پشتیبانی از تمامی فرمت های مرسوم و حجم کم آن اشاره نمود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Direct FTP مواردی مانند : هماهنگی کامل با بیشتر پروتوکل ها انتقال فایل ، ویرایش راحت فایل ها و صفحات وب ، سرعت قابل ملاحظه در بارگزاری محتویات موجود در سرور ، امکان مشاهده پیش نمایش تصاویر سرور ، ایجاد کاربران جداگانه ، تغییر سطح دسترسی برای هر کاربر به صورت جداگانه و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » اف تی پی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود