دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Miranda IM 0.10.63 مسنجر جند منظوره

مسنجر جند منظوره
Miranda IM یک مسنجر کم حجم ، با سرعت بالا و راحت از لحاظ کاربری با توانایی پشتیبانی از پروتکل های فراوانی می باشد. این نرم افزار قابلیت و ویژگی های فراوانی دارد و با پشتیبانی از مسنجرهایی نظیر : AIM, Jabber, ICQ, IRC, MSN, Yahoo و نیز دارا بودن پلاگین ها ، صداها و آیکون های متعدد و گوناگون می باشد که با در نظر گرفتن حجم کم آن که نیاز به حافظه چندانی ندارد به سرعت جای خود را میان کاربران انواع مسنجرها باز نموده است.


مسنجر Miranda IM دارای قابلیت های کلیدی مانند : سبک , سریع و کم حجم ، پشتیبانی از AIM, Jabber, ICQ, IRC, MSN, Yahoo ، داری بیش از ۳۵۰ پلاگین مختلف و رایگان و ... می باشد.

 

Skype 7.30.0.105 Final تماس رایگان با خارج از کشور

تماس رایگان با خارج از کشور
Skype نام يكي از معروفترين و قدرتمندترين نرم افزار هاي رايگان حمايت کننده از پروتكل VOIP می باشد كه برای شما امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری رايگان با ديگر دوستان خود از طریق اینترنت را بوجود می آورد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را آماده کند.
Skype از ابتدا تا کنون به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و دیگر امکانات نیز پشتیبانی می کند.با استفاده از Skype می توانید بطور رایگان و تنها استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و آشنایان خود در سراسر دنیا اقدام نمایید.
Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش نموده است. كيفيت بالا، رايگان بودن آن در سراسر دنيا و هزارن ويژگي ديگر آن را از رقباي خود جدا نموده و تبديل به يك برنامه كاربردي خوب و مفيد شده است.جهت استفاده از نسخه اندروید اسکایپ می توانید به این صفحه مراجعه نمایید. نسخه اندروید Skype

 

LINE Desktop Free Calls & Messages 4.10.0.1237 مسنجر LINE ویندوز

مسنجر LINE برای ویندوز
LINE Desktop Free Calls & Messages نرم افزاریمی باشد که بیش از میلیونها کاربر در سراسر جهان دارد و امکانات رایگانی نظیر پیغام رسانی و حتی تماس های تلفنی را از طریق ویندوز برایتان براحتی امکان پذیر می سازد. این نرم افزار در حال حاضر در جدول برنامه های رایگان در کشورهایی مانند ژاپن ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، تایوان ، تایلند ، مالزی ، ماکائو و ترکیه در صدر می باشد .
امکانات این نرم افزار فوق العاده تنها به موارد ذکر شده خلاصه نمی شود چون که با استفاده از آن می توانید تصاویر ، ویدئوهای خود را به سادگی ارسال کنید و یا با ساخت یا پیوستن به گروه های چت رومی که بیش از صد نفر در آنها حضور دارند از این امکانات استفاده کنید.

 

Telegram Desktop 0.10.19 + Portable مسنجر تلگرام نسخه ویندوز

مسنجر تلگرام نسخه ویندوز
Telegram Desktop 0.10.19 نسخه ویندوز مسنجر جدید و فوق العاده سریع ، امن و ساده تلگرام می باشد که از آن می توان جهت ارسال پیام در اندروید و سایر پلتفرم های موبایل استفاده نمود که تقریبا شبیه اپلیکیشن WhatsApp ولی دارای امکانات بیشتری می باشد.

از قابلیتهای کلیدی تلگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- ساخت گروه و ارسال ویدئو ، عکس و فایل تا حجم 1 گیگابایت و شکلکهای متنوع و رمزگذاری اطلاعات
جهت استفاده از نسخه اندروید تلگرام می توانید به این صفحه مراجعه نمایید. نسخه اندروید Telegram

 

Yahoo Messenger 11.5.0.228 Final + 0.8.231 یاهو مسنجر

یاهو مسنجر
Yahoo Messenger 11.5.0.228 Final + 0.8.231 تقریبا بیشتر افرادی که با اینترنت و ارتباطات اینترنتی سر و کار دارند با این مسنجر محبوب روز های نه چندان دور دنیای مجازی آشنایی کامل دارند. کاربرانی که با ساختن آیدی عضوی از جامعه بزرگ یاهو مسنجر می شوند و از آن جهت ارتباط با دوستان و آشنایان خود استفاده می کنند به خودی خود از طرفداران آن شده و آن را به دیگران نیز معرفی می نمایند. از امکانات این مسنجر باید اشاره داشت به این که محیط جذاب برای کاربران یکی از دلایلی است که این پیام رسان این قدر محبوب است. اتاق های چت این مسنجر که دیگر جای صحبتی را باقی نمی گذارد چون کشورهای مختلف برای خود اتاقی جدا دارند.شکلک های بسیار زیبا می توانند جواب مناسبی برای طرف مقابل باشند. کاربران می توانند در این پیام رسان اقدام به ارتباطی دو طرفه از چند طریق داشته باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد