دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

LizardSystems Find MAC Address 5.2.0 Build 167 + Portable جستجوی مک آدرس در شبکه

LizardSystems Find MAC Address

LizardSystems Find MAC Address ابزاری جهت جستجو و یافتن مک آدرس های موجود در محیط شبکه می باشد.
این برنامه به خوبی آدرس های موجود در شبکه های محلی و یا از راه دور را شناسایی و آنها را به صورت لیست شده در اختیارتان قرار می دهد و تنها کاری که شما باید انجام دهید انتخاب روش و هدف است تا سیستم مورد نظر شناسایی و مشخصات آن نمایش داده شود.

LizardSystems Find MAC Address قادر است علاوه بر جستجوی شبکه، مک آدرس سیستم های متناسب با محدوده IP مشخص شده را نیز شناسایی و نمایش دهد. این برنامه از پنج روش مختلف (ARP, NetBios, NetAPI, WMI, SNMP) جهت شناسایی مک آدرس استفاده می کند.

LizardSystems Find MAC Address دارای ویژگی هایی همچون: دریافت مک آدرس سیستم ها در شبکه های محلی، شناسایی مک آدرس یک کامپیوتر از راه دور از طریق وارد کردن نام سیستم یا آدرس IP، دریافت و نمایش مک آدرس تمام سیستم های موجود در شبکه، شناسایی مک آدرس تمام سیستم های موجود در یک محدوده مشخص از IP، بکارگیری پنج روش مختلف به منظور شناسایی و نمایش مک آدرس ها، تشخصی شرکت سازنده کارت شبکه بر اساس مک آدرس، جستجو میان لیست نتایج به دست آمده، خروجی گرفتن از لیست نتایج اسکن در قالب فایل های متنی و یا صفحه وب و... می باشد.

 

Fiddler Web Debugger 4.6.2.7 NET 4 / 2.6.2.3 NET 2 دیباگ کردن اطلاعات مرورگرها

Fiddler Web Debugger

Fiddler Web Debugger ابزاری جهت کنترل و نظارت کامل بر ترافیک ارسالی و دریافتی مرورگرها می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید کل ترافیک مصرفی مرورگرها را مدیریت کرده و در صورت نیاز اطلاعات ارسالی را نگه داشته و به دیباگ کردن یا اشکل زدایی و ایجاد تغییرات لازم در آن بپردازید.

Fiddler Web Debugger کل ترافیکی که از طریق پروتکل های HTTP و HTTPS با استفاده از تنظیمات PRوکسی برنامه های مختلفی همچون گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و اپرا ارسال و دریافت می شود را کنترل نموده و امکان مشاهده و ویرایش جزئی ترین پکت های دیتا را نیز در اختیارتان قرار می دهد. این ابزار مفید شبکه در نسخه های جدید خود به خوبی تلفن های همراه را نیز پشتیبانی می کند و از طریق آن می توانید کل ترافیک HTTP و HTTPS ردل و بدل شده بین دستگاه خود و اینترنت را کنترل نمایید.

Fiddler Web Debugger دارای ویژگی هایی همچون: سازگاری کامل با Java ،Ruby و دات نت، اطمینان از انتقال کوکی ها، هدرها و دایرکتیوهای کش مرورگر بین سرور و کلاینت، امکان نگه داشتن ترافیک HTTP و HTTPS و بررسی آن، تست نفوذ پذیری مرورگرها، امکان سفارشی نمودن ابزار داخلی برنامه، کنترل کامل بر اطلاعات ورودی و خروجی مرورگرها، آزمایش عملکرد مرورگرها و... می باشد.

 

FastResolver 1.26 + Portable مشاهده تمام آی پی های یک هاست

FastResolver

FastResolver ابزاری کاربردی برای مشاهده تمامی آی پی های مرتبط به یک هاست می باشد که می تواند مورد استفاده مدیران شبکه قرار بگیرد.
این برنامه به سادگی آدرس IP های متصل به یک هاست که به صورت مشترک میزبانی می شوند را برایتان لیست و مشخص می کند و همچنین می توانید برای ردگیری و تعیین نمودن میزبان و هاست، یک محدوده از آی پی را وارد برنامه کنید تا تمامی آنها اسکن شوند. در شبکه های محلی این نرم افزار مک آدرس تمام آیپی های اسکن شده را نیز نمایش خواهد داد. با توجه به Multithreaded بودن این ابزار می توانید تعداد بسیار بالایی از آدرس آی پی های مورد نظر خود را در زمان کمی اسکن نمایید و به مشخصات آنها دسترسی داشته باشید.

 

EXEONE Employee Monitor 2014 2.0.2.002 نظارت و مانیتورینگ کارمندان

EXEONE Employee Monitor


ExeOne Employee Monitor نرم افزاری مفید برای مانیتور کردن کامپیوترهای کارمندان شرکت و نظارت کامل بر نحوه کارکرد آنها با سیستم می باشد. این برنامه لیست کاملی از فعالیت های کارمندان شما را برایتان به نمایش می گذارد و می توانید هر لحظه مشاهده کنید که آنها روی سیستم خود چه برنامه هایی را در حال اجرا دارند و چه کلماتی را تایپ می کنند و در صورت نیاز دسکتاپ آنها را ببینید و اگر مشغول مطالعه وب سایت های نامرتبط با زمینه کاری خود هستند این وب سایت ها را بلاک نمایید. بدین صورت می توانید به صورت روزانه عملکرد کارکنان خود را پیگیری نموده و از انجام وظایف کاری آنها مطمئن شوید.

ExeOne Employee Monitor به شما این توانایی را می دهد تا فعالیت کارمندان خود را به روش پیشرفته ای زیر نظر داشته باشید و اگر نیاز بود با ارسال دستوراتی برنامه های غیر ضروری که روی هر یک از سیستم ها در حال اجرا می باشد را ببندید و یا اینکه به طور کل آن سیستم را خاموش کنید. همچنین می توانید برای برنامه بازه زمانی تعریف کنید تا به طور خودکار در زمان های تعیین شده از صفحه دسکتاپ سیستم کارمندان عکس گرفته شود تا بعدا بتوانید عملکرد آنها را تحلیل کنید. شما فقط با چند کلیک موس می توانید برای تمامی کارمندان خود پیام ارسال نموده و آنها را به شیوه نوین مدیریت نمایید.

 

Angry IP Scanner 3.5.1 اسکن آی پی

Angry IP Scanner اسکن آی پی
Angry IP Scanner نرم افزاری دقیق جهت اسکن رنج آی پی های مشخص شده می باشد.
این برنامه این قابلیت را به هر دو کاربر حرفه ای و تازه کار فراهم می کند تا به راحتی به کار با این برنامه بپردازد از ویژگی های بسیار خوب این برنامه می توان به پینگ کردن هر IP address و موجود بودن و یا در دسترس نبودن آن را در شبکه شناسایی کند ( آفلاین یا آنلاین بودن آی پی ) اشاره کرد. این برنامه برای اسکن پورت و آدرس ای پی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای اجرا نیازی به نصب ندارد. پس از Ping کردن هر یک از آدرس‌ های ای پی و بررسی سالم بودن یا نبودن آنها، این برنامه پیشرفته مشکل مربوط به نام هاست خود را برطرف می‌کند و آدرس MAC را تعیین نموده و پورت‌ها را اسکن می‌نماید. از ویژگی های دیگر Angry IP Scanner می توان به نمایش اطلاعات NetBIOS ،Computer Name ، Workgroup ، ‍Currently logged User and MAC address و … اشاره کرد.توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار Angry IP Scanner برنامه پیش نیاز آن یعنی "Java Runtime Environment" و یا "Java SDK" را نصب نمایید.

Install "Java Runtime Environment" or "Java SDK" before run Setup


 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد