دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AIDA64 Network Audit 5.30.3500 مدیریت منابع سیستم در شبکه

AIDA64 Network Audit مدیریت منابع سیستم در شبکه
AIDA64 Network Audit نرم افزاری جهت مدیریت و آنالیز سخت‌افزار و نرم‌افزارهای شبکه‌های کامپیوتری می باشد.
این برنامه اطلاعاتی درباره ی سخت افزارها و نرم افزارهای نصب شده و موجود در سیستم را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، با ماژول های ساخته شده برای آزمایش و کالیبره کردن می توان بر روی سیستم های رایانه های شخصی تست بیشتری انجام داد. به کمک AIDA64 Network Audit قادرید سخت افزارها و نرم افزارهای خود را کنترل کنید و مانع از بروز مشکلات احتمالی برای آن ها باشید.

جهت استفاده از نسخه های AIDA64 Business + Extreme Edition می توانید به AIDA64 مراجعه نمایید.


 

Advanced Host Monitor Enterprise 10.30 نظارت و مدیریت شبکه

Advanced Host Monitor Enterprise نظارت و مدیریت شبکه
Advanced Host Monitor Enterprise نرم افزاری جهت نمایش دقیق دسترسی و سرعت سرورها و مدیریت بر آنها می باشد.
توسط این برنامه مدیران شبکه می توانند به نظارت سیستم های ارائه دهنده خدمات در شبکه و کامپیوترهای میزبان بپردازند. این برنامه با ظاهر گرافیکی مناسب و ساده توانایی نظارت بر تمامی سیستم های میزبان موجود در شبکه از جمله شبکه های کوچک و یا در سطح سازمانی را دارا می باشند. Advanced Host Monitor از قابلیت ها و ابزارهای مختلفی برخودار می باشد که به وسیله آن ها مدیریت بر امور یاد شده بسیار ساده خواهد بود. از قابلیت های مجود در این برنامه می توان به قابلیت تست سیستم ها با بیش از 60 روش مختلف، ساخت فایل های گزارشی در فرمت های مختلفی مانند Text, HTML, DBF و ODBC، توانایی استفاده از راه دور به منظور نظارت بر روی سیستم عامل های مختلف نظیر Windows, FreeBSD, Linux, NetBSD, OpenBSD و Solaris، قابلیت استفاده از ابزارهای وب همانند Telnet و کنسول های کنترل سیستم و بسیاری دیگر از ابزارهای موجود که هر یک از آن به راحتی قابل دسترس می باشند.

 

ApHeMo 2.9.0.19 مانیتورینگ و آنالیز سرور

ApHeMo مانیتورینگ و آنالیز سرور
ApHeMo نرم افزاری سودمندجهت مانیتورینگ و آنالیز سرورهای آپاچی می باشد.
این برنامه کاربردی برای مانیتورینگ و آنالیز Apache HTTP Server و بررسی سلامتی آن از هر لحاظ مورد استفاده قرار میگیرد. با استفاده از این برنامه می توانید مدیریت حرفه ای بر روی امنیت سرور و مانع از نفوذ بد افزارها شوید. ناگفته نماند ApHeMo بهترین گزینه برای مدیران سرور‌های اختصاصی می باشد یکی از قابلیت های منحصر به فرد این برنامه شناسایی هکر‌ها و ویروس‌ ها را میتوان برشمرد.

 

Advanced IP Scanner 2.4.3021 آی پی اسکنر پیشرفته

Advanced IP Scanner آی پی اسکنر پیشرفته
Advanced IP Scanner نرم افزاری کوچک و سریع برای بررسی کردن یافتن آی پی آدرس ها و رفع مشکلات شبکه‌ می باشد.
به طور کلی این برنامه برای اسکن و یافتن آی پی آدرس های کامپیوتر ها و دیگر دستگاه های شبکه است. این برنامه می تواند با اسکن سریع تمام کامپیوتر ها و پورت های شبکه های لوکال معمولی (باسیم) و یا وایرلس (بدون سیم) می باشد. Advanced IP Scanner دسترسی سریع و آسان به منابع شبکه های مختلف، از جمله HTTP، HTTPS، FTP و پوشه های به اشتراک گذاری شده را فراهم می کند و همچنین امکانی برای تشخیص تمام دستگاه های شبکه، از جمله دستگاه های بی سیم و روتر های Wi-Fi را به کاربرانش ارائه می دهد.

 

Change MAC Address 2.12.0 Build 112 تغییر مک آدرس کارت شبکه

Change MAC Address تغییر کد مک آدرس کارت شبکه
Change MAC Address 2.12.0 Build 112 نرم افزاری جهت تغییر کد مک آدرس کارت شبکه در سیستم می باشد.
کلیه دستگاه هایی که با اینترنت در ارتباط هستند دارای Mac Address یا همان Media Access Control Address می باشند که در زمان اتصال به شبکه می توان آن را مشاهده و دستگاه مورد نظر را شناسایی نمود. با Change MAC Address خواهید توانست فقط با چند کلیک ساده ماوس ، یک MAC Address تصادفی و یا دلخواه بوجود آورده و از آن به صورت دائمی استفاده نمایید. این نرم افزار به منظور تغییر دادن Mac Address در حالت تصادفی به شکلی عمل می کند که در هر لحظه ای که لازم یاشد می تواند مک آدرس جدیدی را به شکلی کاملا تصادفی و رندوم تولید کند و روی کارت شبکه تنظیم نماید. توانایی برگرداندن مک آدرس به Mac Address اصلی سخت افزار هم در برنامه گنجانده شده تا زمانی که دیگر نیازی به ایجاد تغییرات وجود ندارد تغییرات اعمال شده حذف و به حالت اولیه بازگردانده شود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Change MAC Address مواردی مانند : نمایش MAC address کارت شبکه ، تغییر MAC address و جابجایی آن با هر آدرس دیگر ، ایجاد یک MAC address به گونه ای کاملا رندوم ، تغییر اسم تولید کننده کارت شبکه در MAC address ، تنظیم یک MAC address بدون تغییر دادن نام سازنده ، ست شدن و فعال سازی خودکار MAC Address جدید روی کارت شبکه بعد از اعمال تغییرات و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد