دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Angry IP Scanner 3.5.1 اسکن آی پی

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/6 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22459

Angry IP Scanner اسکن آی پی
Angry IP Scanner نرم افزاری دقیق جهت اسکن رنج آی پی های مشخص شده می باشد.
این برنامه این قابلیت را به هر دو کاربر حرفه ای و تازه کار فراهم می کند تا به راحتی به کار با این برنامه بپردازد از ویژگی های بسیار خوب این برنامه می توان به پینگ کردن هر IP address و موجود بودن و یا در دسترس نبودن آن را در شبکه شناسایی کند ( آفلاین یا آنلاین بودن آی پی ) اشاره کرد. این برنامه برای اسکن پورت و آدرس ای پی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای اجرا نیازی به نصب ندارد. پس از Ping کردن هر یک از آدرس‌ های ای پی و بررسی سالم بودن یا نبودن آنها، این برنامه پیشرفته مشکل مربوط به نام هاست خود را برطرف می‌کند و آدرس MAC را تعیین نموده و پورت‌ها را اسکن می‌نماید. از ویژگی های دیگر Angry IP Scanner می توان به نمایش اطلاعات NetBIOS ،Computer Name ، Workgroup ، ‍Currently logged User and MAC address و … اشاره کرد.توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار Angry IP Scanner برنامه پیش نیاز آن یعنی "Java Runtime Environment" و یا "Java SDK" را نصب نمایید.

Install "Java Runtime Environment" or "Java SDK" before run Setup

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود