دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Bandwidth Controller Enterprise 1.21 کنترل حرفه ای ترافیک اینترنت

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17452

Bandwidth Controller Enterprise کنترل حرفه ای ترافیک اینترنت
Bandwidth Controller Enterprise نرم افزاری جهت نظارت بر میزان پهنای باند به اشتراک گذاشته شده در شبکه می باشد.
به کمک این برنامه مدیران شبکه هایی که اینترنت در آن ها به اشتراک گذاشته شده است می توانند با استفاده از ابزارهای این برنامه میزان دریافت پهنای باند و سرعت ارسال و دریافت را کاهش و یا افزایش دهند. ننظیمات پیشرفته برنامه به شما قابلیت ایجاد محدودیت برای کلاینت ها را خواهد داد به طوری که طبق ادعای سایت سازنده شما حتی پورت ها را نیز می توانید کنترل کنید. کافیست که فقط برنامه را بر روی سرور یا همان سیستمی نصب کنید که به اینترنت متصل است و توسط آن سیستم می خواهید اینترنت را در شبکه پخش و مدیریت کنید.
با استفاده از Bandwidth Controller Enterprise دیگر نیازی نیست که همانند برنامه های مشابه ، نسخه ی کلاینت را جهت دریافت اینترنت بر روی سیستم های کلاینت نصب کنید. جهت مدیریت پهنای باند و دریافت اینترنت توسط کلاینت ها ، نصب برنامه فقط بر روی سرور کافی خواهد بود. شما می توانید تقسیم پهنای باند را بر اساس IP و یا آدرس MAC کارت شبکه انجام دهید. همچنین می توانید گروه های مختلفی به وجود آورید و کلاینت ها را در آن گروه ها عضو کنید تا بر اساس گروه ، سیاست های گروهی بر روی کلاینت ها اعمال شود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود