دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Bitmeter 3.6.0.18561 مدیریت پهنای باند

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 263

Bitmeter مدیریت پهنای باند
Bitmeter 3.6.0.18561 نرم افزای مفید جهت بررسی و مانیتور کردن میزان مصرف پهنای باند شبکه می باشد.
اگر شما هم از اینترنت با حجم محدود استفاده می کنید بدون تردید نگران تمام شدن حجم و ترافیک پهنای باند خود هستید و می خواهید بر فعالیت نرم افزارهایی که از پهنای باندتان استفاده زیادی می کنند اطلاع داشته باشید. توسط نرم افزار Bitmeter می توانید به مانیتورینگ پهنای باند شبکه خود بپردازید که نتیجه کار را در یک گراف ساده شامل سرعت دانلود و آپلود و مقدار مصرف پهنای باند بوسیله هر نرم افزار برای شما قابل مشاهده می باشد. این برنامه بعد از نصب در سینی ویندوز قرار گرفته و هر لحظه به آن نیاز داشته باشید با یک کلیک قادر خواهید بود از پهنای باند مصرفی در بازه های زمانی گوناگون آگاهی پیدا کنید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Bitmeter مواردی مانند : تنظیم آلارم صوتی ، محاسبه مقدار حجم دانلود و آپلود ، جداسازی نرم افزار ها بر اساس مقدار مصرف پهنای باند ، سفارشی سازی پوسته برنامه به سلیقه خود و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود