دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DNS Jumper 2.0 Final تغییر آسان و سریع DNS

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/07/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 579

DNS Jumper تغییر آسان و سریع DNS
DNS Jumper 2.0 Final نرم افزار رایگان و مفیدی جهت پیدا کردن مناسب ترین آی پی DNS های در دسترس و تنظیم آنها روی شبکه شما می باشد.
با استفاده از این نرم افزار سبک و رایگان کاربران می توانند تنها با یک کلیک میان معروفترین DNS های دنیا جابجا شوند و به آسانی بدون انجام هیچ گونه تنظیمات پیچیده ای DNS خود را تغییر دهند. حروف اختصاری DNS از عبارت Domain Name Service گرفته شده است. کار اصلی این سرویس تبدیل نمودن نام دامنه ها به یک IP می باشد و نرم افزار DNS Jumper هم از همین اصل پیروی می کند. کارایی DNS در مواقعی مشخص می گردد که شما نام دامنه ای مانند Softw.ir را در صفحه مرورگر وب تایپ می کنید نام این دامنه به IP متناظر آن تبدیل شده و بعد از پیدا کردن سروری که این IP با آن ارتباط دارد، دامنه Softw.ir برای شما به نمایش در می آید. همچنین برای هر دامنه ای اطلاعات DNS آن نیر در محلی روی سرور نگهداری می شود به این شکل که برای هر دامنه دست کم یک DNS Server تعریف شده که اطلاعات مرتبط با دامنه در آن سرور ذخیره گردیده و هنگامی که DNS لازم باشد نام دامنه را به IP تنظیم شده تبدیل کند می بایست اطلاعات مرتبط با دامنه را از DNS server هایی روی هر دامنه تعریف شدهاند درخواست کرده و در نتیجه صفحه وب سایت را به نمایش بگذارد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود