دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DNS Jumper 2.1 Final تغییر آسان و سریع DNS

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 20382

DNS Jumper تغییر آسان و سریع DNS
DNS Jumper نرم افزار رایگان و مفیدی جهت پیدا کردن مناسب ترین آی پی DNS های در دسترس و تنظیم آنها روی شبکه شما می باشد.
اگر می خواهید تنظیمات DNS خود را با یک کلیک تغییر دهید و خود را درگیر تنظیمات کارت شبکه و ... نکنید این برنامه بهترین و ساده ترین راه حل برای شماست.

DNS Jumper با جستجوی سریعی که انجام می دهد لیست مفصلی از DNS های فعال و سریع را که برای شما بهترین گزینه ها می باشند را به نمایش می گذارد و با انتخاب هر یک از آنها می توانید با یک کلیک تنظیمات مربوط به DNS خود را تغییر دهید. این برنامه دارای ویژگی هایی مانند : انتخاب کارت شبکه مورد نظر جهت اعمال تغییرات، اضافه کردن یا تغییر DNS های سفارشی، تغییر زبان برنامه، سفارشی کردن DNS به صورت دستی، تست سریع ترین DNS های فعال و ... می باشد.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود