دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Change MAC Address 2.12.0 Build 112 تغییر مک آدرس کارت شبکه

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/07/30 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10373

Change MAC Address تغییر کد مک آدرس کارت شبکه
Change MAC Address 2.12.0 Build 112 نرم افزاری جهت تغییر کد مک آدرس کارت شبکه در سیستم می باشد.
کلیه دستگاه هایی که با اینترنت در ارتباط هستند دارای Mac Address یا همان Media Access Control Address می باشند که در زمان اتصال به شبکه می توان آن را مشاهده و دستگاه مورد نظر را شناسایی نمود. با Change MAC Address خواهید توانست فقط با چند کلیک ساده ماوس ، یک MAC Address تصادفی و یا دلخواه بوجود آورده و از آن به صورت دائمی استفاده نمایید. این نرم افزار به منظور تغییر دادن Mac Address در حالت تصادفی به شکلی عمل می کند که در هر لحظه ای که لازم یاشد می تواند مک آدرس جدیدی را به شکلی کاملا تصادفی و رندوم تولید کند و روی کارت شبکه تنظیم نماید. توانایی برگرداندن مک آدرس به Mac Address اصلی سخت افزار هم در برنامه گنجانده شده تا زمانی که دیگر نیازی به ایجاد تغییرات وجود ندارد تغییرات اعمال شده حذف و به حالت اولیه بازگردانده شود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Change MAC Address مواردی مانند : نمایش MAC address کارت شبکه ، تغییر MAC address و جابجایی آن با هر آدرس دیگر ، ایجاد یک MAC address به گونه ای کاملا رندوم ، تغییر اسم تولید کننده کارت شبکه در MAC address ، تنظیم یک MAC address بدون تغییر دادن نام سازنده ، ست شدن و فعال سازی خودکار MAC Address جدید روی کارت شبکه بعد از اعمال تغییرات و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود