دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CommView for WiFi 7.0.791 آنالیز و کنترل شبکه WiFi

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2183

CommView for WiFi آنالیز و کنترل شبکه WiFi
CommView for WiFi 7.0.791 نرم افزاری جهت بررسی دقیق بسته های اطلاعاتی در شبکه های بی سیم WiFi می باشد.
این نرم افزار ابزاری پیشرفته و هوشمند به منظور بررسی ، تحلیل و مدیریت کامل شبکه های بی سیم و کنترل آنها می باشد. این برنامه را می توان جزو بهترین آنالیز کننده های انواع شبکه های WiFi 802.11 a/b/g/n/ac دانست و این امکانات به همراه رابط کاربری آن که استفاده از آن را بسیار راحت می کند این توانایی را به کاربر خود می دهد تا تمام ابزار لازم جهت کنترل و نظارت بر شبکه های بی سیم را بصورت یکجا در دست داشته باشد. نرم افزار CommView for WiFi قادر است پکت های اطلاعاتی که توسط شبکه بی سیم ارسال و دریافت می شوند را به شکلی دقیق شناسایی نموده و نظارت کاملی روی آنها داشته باشد و به شما این اطمینان را می دهد تا در شبکه بی سیم شما در صورت نیاز هر گونه سیگنال دریافتی و ارسالی را به صورت دقیق شناسایی و ردیابی نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CommView for WiFi مواردی مانند : اسکن کامل ایستگاه های WiFi و Access Point ، جذب ترافیک های 802.11a , 802.11b 802.11g , 802.11n , and 802.11ac WLAN ، تعریف کلید های WEP و WPA به منظور پکت های ارسالی و دریافتی ، نمایش جزئیات کامل و دقیق بر اساس کانال و نقطه ها ، نمایش مشخصات دقیق IP و Port های مورد استفاده داخل شبکه بی سیم ، توانایی نظارت بر پکت های A-MPDU و A-MSDU ، امکان مشاهده نتایج Whois از آی پی های داخل شبکه به صورت مستقیم ، نمایش نمودار ” پای چارت ” روی پروتکل های مختلف و ... می باشند.
نکته : ( آموزش تصویری نحوه صحیح نصب و فعال سازی داخل فایل دانلود شده موجود می باشد )

1- بعد از نصب برنامه گزینه " Online, using a Web browser " را انتخاب نمایید.
2- سپس سریال موجو در قسمت " Product ID " را کپی نموده و فایل کیجن " Keygen " موجود در فایل دانلود شده را اجرا کنید و سریال کپی شده را داخل آن پیست کرده و روی " Activate " کلیک کنید.
3- سریال نامبر ساخته شده در قسمت " Activate Code " در فایل کیجن " Keygen " را کپی نموده و وارد برنامه کنید و روی Next کلیک کنید تا برنامه به صورت کامل فعال شود.

Run program and select " Online, using a Web browser "i
Copy "Product ID", run "Keygen" press "OK", paste Code and press " Activate "i
Enter " Activate Code " into the program, press " Next " and " Done "i

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : CommView for WiFi 7.0.791
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 36 مگابایت ( به همراه فعال ساز کیجن Keygen )

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود