دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DEKSI Network Inventory 10.61 جمع آوری اطلاعات کامپيوترهای شبکه

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2424

DEKSI Network Inventory جمع آوری اطلاعات کامپيوترهای شبکه
DEKSI Network Inventory 10.61 نرم افزاری کاربردی جهت بدست آوردن لیست سخت افزار و نرم افزارهای کامپیوتر های داخل یک شبکه می باشد.
این برنامه لیست دقیقی از تمام سخت افزار و نرم افزار نصب شده روی تمام کامپیوترهای تحت شبکه خود را به همراه ده ها نوع از گزارش های مختلف و همچنین گزارش های قابل تنظیم تهیه می کند و راه حل جامع و موثر نرم افزاری برای مدیران شبکه می باشد که احتیاج به دریافت اطلاعات کامل و دقیقی در مورد هر یک از کامپیوترهای موجود در شبکه دارند که از این طریق می توانند اطلاعات سخت افزاری سیستم ها مانند آدرس IP ، پردازنده ، نوع مادربرد و مدل سیستم را به آسانی مشاهده نمایند.

با استفاده از DEKSI Network Inventory شما می توانید پیکربندی سخت افزار کامپیوترهای تحت شبکه را از راه دور مشاهده نموده و تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده روی آنها را به صورت کامل پیگیری کنید و حتی در صورت نیاز این اطلاعات را از طریق FTP ارسال نمایید.
پنل سمت چپ این برنامه تمام کامپیوتر شناسایی شده موجود در شبکه خود به همراه با اطلاعات مربوط به آنها نمایش می دهد. در صورتی که برنامه سیستم مورد نظر شما را نمایش نداده است می توانید با مشخص کردن محدوده IP که نیاز دارید به بررسی بیشتر بپردازید و یا به سادگی اقدام به اضافه کردن یک کامپیوتر به صورت دستی کنید.

DEKSI Network Inventory نیاز مدیران IT و مدیران شبکه را که همواره احتیاج به جمع آوری اطلاعات در مورد نرم افزار نصب شده بر روی کامپیوتر های شبکه خود را دارند به ارائه لیست کاملی در مورد انواع سیستم عامل ، شماره سریال کامپیوتر ، آنتی ویروس نصب شده و ... برآورده می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود