دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

eMule Xtreme 8.1 Final + eMule 0.50a اشتراک گذاری و دانلود فایل

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/4 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17877

eMule Xtreme
eMule Xtreme نرم افزاری کاربردی و محیطی جامع برای پیدا کردن و دانلود فایل های به اشتراک گذازی شده و همچنین انتقال فایل به صورت مستقیم بین دو سیستم متصل به اینترنت می باشد.
این برنامه با توجه به تعداد بسیار بالای کاربران آن در سراسر دنیا و اشتراک حجم بالایی از فایل ها به صورت روزانه می تواند محیط مناسبی برای یافتن و دریافت فایل هایی باشد که به صورت معمول دسترسی به آنها کمی مشکل میباشد.

eMule Xtreme نسخه سفارشی از نرم افزار محبوب اشتراک گذاری eMule است که در این ورژن پیشرفت های خوبی داشته و با بهینه سازی الگوریتم های به کار رفته در طراحی آن سرعت و امنیت انتقال داده ها به طور چشم گیری افزایش یافته است. بدیهی است، سرعت انتقال داده ها بستگی به سرعت اتصال شما به اینترنت دارد و با توجه به آن بهینه ترین حالت ممکن را به منظور جابجایی فایل برایتان فراهم می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود