دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

EXEONE Employee Monitor 2014 2.0.2.002 نظارت و مانیتورینگ کارمندان

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17601

EXEONE Employee Monitor


ExeOne Employee Monitor نرم افزاری مفید برای مانیتور کردن کامپیوترهای کارمندان شرکت و نظارت کامل بر نحوه کارکرد آنها با سیستم می باشد. این برنامه لیست کاملی از فعالیت های کارمندان شما را برایتان به نمایش می گذارد و می توانید هر لحظه مشاهده کنید که آنها روی سیستم خود چه برنامه هایی را در حال اجرا دارند و چه کلماتی را تایپ می کنند و در صورت نیاز دسکتاپ آنها را ببینید و اگر مشغول مطالعه وب سایت های نامرتبط با زمینه کاری خود هستند این وب سایت ها را بلاک نمایید. بدین صورت می توانید به صورت روزانه عملکرد کارکنان خود را پیگیری نموده و از انجام وظایف کاری آنها مطمئن شوید.

ExeOne Employee Monitor به شما این توانایی را می دهد تا فعالیت کارمندان خود را به روش پیشرفته ای زیر نظر داشته باشید و اگر نیاز بود با ارسال دستوراتی برنامه های غیر ضروری که روی هر یک از سیستم ها در حال اجرا می باشد را ببندید و یا اینکه به طور کل آن سیستم را خاموش کنید. همچنین می توانید برای برنامه بازه زمانی تعریف کنید تا به طور خودکار در زمان های تعیین شده از صفحه دسکتاپ سیستم کارمندان عکس گرفته شود تا بعدا بتوانید عملکرد آنها را تحلیل کنید. شما فقط با چند کلیک موس می توانید برای تمامی کارمندان خود پیام ارسال نموده و آنها را به شیوه نوین مدیریت نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود