دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Fiddler Web Debugger 4.6.2.7 NET 4 / 2.6.2.3 NET 2 دیباگ کردن اطلاعات مرورگرها

دسته بندی نرم افزار اینترنت » شبکه | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/20 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15332

Fiddler Web Debugger

Fiddler Web Debugger ابزاری جهت کنترل و نظارت کامل بر ترافیک ارسالی و دریافتی مرورگرها می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید کل ترافیک مصرفی مرورگرها را مدیریت کرده و در صورت نیاز اطلاعات ارسالی را نگه داشته و به دیباگ کردن یا اشکل زدایی و ایجاد تغییرات لازم در آن بپردازید.

Fiddler Web Debugger کل ترافیکی که از طریق پروتکل های HTTP و HTTPS با استفاده از تنظیمات PRوکسی برنامه های مختلفی همچون گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و اپرا ارسال و دریافت می شود را کنترل نموده و امکان مشاهده و ویرایش جزئی ترین پکت های دیتا را نیز در اختیارتان قرار می دهد. این ابزار مفید شبکه در نسخه های جدید خود به خوبی تلفن های همراه را نیز پشتیبانی می کند و از طریق آن می توانید کل ترافیک HTTP و HTTPS ردل و بدل شده بین دستگاه خود و اینترنت را کنترل نمایید.

Fiddler Web Debugger دارای ویژگی هایی همچون: سازگاری کامل با Java ،Ruby و دات نت، اطمینان از انتقال کوکی ها، هدرها و دایرکتیوهای کش مرورگر بین سرور و کلاینت، امکان نگه داشتن ترافیک HTTP و HTTPS و بررسی آن، تست نفوذ پذیری مرورگرها، امکان سفارشی نمودن ابزار داخلی برنامه، کنترل کامل بر اطلاعات ورودی و خروجی مرورگرها، آزمایش عملکرد مرورگرها و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » شبکه

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود