دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics Browser Care 4.1.1.0 مراقبت از مرورگرهای اینترنتی

دسته بندی نرم افزار اینترنت » مرورگر وب | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19221

Auslogics Browser Care مراقبت از مرورگرهای اینترنتی
Auslogics Browser Care نرم افزار کاربردی که به زبان ساده محیطی برای مدیریت و کنترل بر بخشهای مختلف مرورگرهای اینترنتی می باشد.
گاهی اوقات برنامه ای را که نصب می کنیم همراه آن نوار ابزاری نیز روی مرورگر اینترنتی پیش فرض سیستم نصب میگردد که بعضی از آنها برای امور تبلیغاتی و برخی دیگر کلا هیچ گونه کارایی مفیدی برای کاربر نخواهند داشت. تعدادی از این نوار ابزارها با در دست گرفتن کنترل قسمت هایی از مرورگر مانند جستجوگر ، باعث بروز اشکال در نحوه صحیح عملکرد مرورگر و اجرای دستورات کاربر می شوند. به عنوان نمونه شما می خواهید در گوگل به جستجو بپردازید اما هنگام باز شدن مرورگر ، موتور جستجوی Ask باز می شود ، یا اینکه بعضی از آنها جهت دریافت آخرین خبرهای روز می بایست ارتباطی دائمی با سرور مرجع خود داشته باشند که این امر باعث اختصاص یافتن مقداری از سرعت اینترنت به این ارتباط می شود.

به طور خلاصه Auslogics Browser Care نرم افزار مفید و رایگانی جهت حذف و غیر فعال سازی نوار ابزارها و افزونه های غیر ضروری از روی مرورگرهای اینترنتی می باشد که با سازگاری کامل با هر سه مرورگر Chrome , Firefox و IE و ارائه لیستی از نوار ابزارهای نصب شده ، تنظیمات مرورگر ، تنظیمات صفحه خانگی ( Home Page ) و ... امکان حذف یا غیر فعال سازی هر یک از آنها و در نهایت بهبود عملکرد مرورگر را فراهم می سازد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » مرورگر وب

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود