دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Adobe Shockwave Player 12.2.5.195 مشاهده فایلهای فلش در وب

Adobe Shockwave Player مشاهده فایلهای فلش در وب
Adobe Shockwave Player پلاگینی برای مشاهده برخی از محتواهای آنلاین تحت وب می باشد.
این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل های فلش تعاملی (Interactive) را اجرا کنید. با این برنامه نسبت به انجام بازی های تحت وب ، روزنامه های کاری ، تفریحات و سرگرمی و تبلیغات اینترنتی بپردازید. به زبان ساده این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های طراحی شده توسط برنامه Adobe Director را اجرا کند.
به همین دلیل بخش عمده‌ای از فایل های چندرسانه‌ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند، برای نمایش بر روی مرورگر به برنامه های Flash Player و Shockwave Player نیاز دارند. اگر Adobe Shockwave Player را نصب کردید و در واقع می توان گفت که این نرم افزار جزء تفکیک ناپذیری از وب و اینترت می باشد.

 

CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130 انتخاب رنگ جهت طراحی سایت

CoffeeCup Website Color Schemer انتخاب رنگ جهت طراحی سایت
CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130 نرم افزاری برای انتخاب رنگ های متناسب با تصاویر جهت استفاده در طراحی سایت می باشد.
این نرم افزار با ابزارهای گوناگونی به منظور انتخاب و مقایسه رنگ ها امکان پیش نمایش آنها را در قالب یک صفحه وب پیش از پیاده سازی رنگ انتخاب شده روی صفحه اصلی می دهد و همچنین می توانید با بکارگیری ابزار قطره چکان یا همان ( Eye Dropper Color) رنگ مورد علاقه خود را از هر بخشی از سیستمتان که می خواهید انتخاب نمایید.
با بکارگیری نرم افزار CoffeeCup Website Color Schemer انتخاب رنگ ها دیگر کار دشواری نیست و به آسانی می توانید مناسب ترین رنگی که با اجزای صفحه همخوانی کامل داشته باشد را انتخاب و در طرح خود استفاده نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Website Color Schemer مواردی مانند : وجود ابزار Websafe Color جهت تغییر رنگ به نزدیکترین رنگ متناسب با Websafe ، توانایی چاپ ، انتخاب نمودن 10 رنگ مختلف از تصویر ، بکارگیری ترکیب کننده رنگ ها به صورت شیب ملایم توسط دو رنگ مختلف با توانایی تخصیص 83 مرحله مجزا بین آنها ، پیش نمایش صفحه و رنگ های انتخاب شده، پیش از افزودن آن به صفحه وب اصلی و ... می باشند.

 

CoffeeCup Web Form Builder 2.4.5318 ساخت فرم های اینترنتی

CoffeeCup Web Form Builder ساخت فرم های اینترنتی
CoffeeCup Web Form Builder 2.4.5318 نرم افزاری جهت طراحی و ساخت انواع فرم های زیبا به منظور استفاده در صفحات وب می باشد.
معمولا وب مسترها و گردانندگان وب سایت های اینترنتی جهت جمع آوری اطلاعات از کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت خود از راه های مختلی استفاده می کنند که یکی از آنها بکارگیری فرم هایی نظیر فرم های سفارش خرید، مشخصات شخصی کاربران ، تقاضای شغلی افراد ، رزومه کاری و... می باشد. CoffeeCup Web Form Builder نرم افزار کاملا کاربردی است که شما را قادر می سازد تا به آسانی و فقط با انجام عمل Drag and Drop در یک محیط کاربری گرافیکی و بصری بدون داشتن اطلاعاتی در زمینه کدنویسی طی چند دقیقه فرم های زیبایی را برای وب سایت خود طراحی کرده و جدای از هرگونه پیکربندی خاصی، فرم های ساخته شده را وارد صفحات سایت خود نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Web Form Builder مواردی مانند : طراحی و ساخت انواع فرم های دعوت نامه، درخواست همکاری، اشتراک، نظرسنجی و فرم های مشابه دیگر ، توانایی انجام عمل Drag and Drop جهت آسان نمودن کار با برنامه ، وجود استایل های پیش ساخته با قابلیت ویرایش گزینه ها ، تعیین مقدار پیش فرض روی بعضی از فیلدها ، HTML5 و CSS3 معتبر ، تعیین مختصات برچسب زمینه در تمام فرم ، انتخاب فونت، سایز و رنگ فرم و ویرایش هر کدام از برچسب ها ، آپلود نمودن چند فایل به صورت یکجا ، ویرایش عکس های پس زمینه و همچنین رنگ صفحه ، سربرگ و فوتر ، اضافه نمودن تقویم ، هماهنگی کامل از UTF-8 ، پشتیبانی جهت PHP SMTP ، قرار دادن لینک روی لوگو و عکس های موجود در فرم ، سازگاری کامل با زبان های برنامه نویسی مانند ASP و PHP ، ذخیره سازی اطلاعات در MySQL و Log File ، قرار دادن توانایی آپلود کردن فایل داخل فرم و نیز ارسال فایل روی سرور ، MySQL و یا ایمیل نمودن فایل مربوطه و ... می باشند.

 

CoffeeCup Web Calendar 5.1.20 ساخت تقویم تحت وب

CoffeeCup Web Calendar ساخت تقویم تحت وب
CoffeeCup Web Calendar 5.1.20 ابزاری جهت ساخت تقویم و روز شمار روی صفحات وب می باشد.
توسط این نرم افزاری می توانید یک تقویم تحت وب مخصوص وب سایت شخصی خود بسازید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با ابزارهای موجود و به شکلی کاملا گرافیکی تقویم هایی را در قالب صفحات وب نظیر صفحات HTML خلق نمایید. قسمت Wizard موجود در این نرم افزار هم جهت راحتی کاربران ایجاد شده و کاربران با استفاده از آن زمان بسیار کمی می توانند تقیوم های تحت وب مورد نظر خود را طراحی و ایجاد کنند. می شود توضیحات مربوط به یک قرار ملاقات و همچنین خاطرات یک روز خاص را وارد آن نمایید تنها با یک کلیک روی تاریخ مشخص شده تمام خاطرات برایمان زنده شود. قادر خواهید بود محدوده زمانی خاصی و یا فقط یک روز منحصر به فرد را با رنگی مجزا و یا عکسی دلخواه از روزهای دیگر جدا نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Web Calendar مواردی مانند : بکارگیری استایل های گوناگون در تقویم ، ساخت تقویم در سه اندازخ مختلف ، امکان تعیین عکس به عنوان زمینه تقویم ، افزودن صدا و آهنگ روی تقویم ، وجود قالب های پیش ساخته جهت ساخت تقویم ، توانایی تکرار مطالب قرار داده شده در تقویم ، اضافه نشدن حجم اطلاعات به بانک دیتا بیس سایت ، تهیه فایل SWF از تقویم ساخته شده به منظور هماهنگی کامل به کلیه مرورگرها ، پیش نمایش زنده جهت بررسی تقویم ساخته شده و ... می باشند.

 

CoffeeCup Visual Site Designer 7.0.26 ساخت صفحات وب

CoffeeCup Visual Site Designer ساخت صفحات وب
CoffeeCup Visual Site Designer 7.0.26 نرم افزاری جهت طراحی وب به صورت بصری ( Visual ) و بدون نیاز به دانش HTML می باشد.
این نرم افزار در واقع یک سازنده ی WYSIWYG وب سایت می باشد و ویرایشگری که توسط آن قادر خواهید بود بدون داشتن دانشی در زمینه HTML اقدام به ساخت صفحات وب نمایید. فقط لازم است عکس و متنی که در نظر دارید را وارد صفحه در دست ساخت نموده و نهایتا آن را روی وب سایت خود آپلود کنید. Visual Site Designer با دارا بودن بیش از 70 نمونه صفحه آماده وب این توانایی را به شما می دهد تا طرح های مورد نظر خود را با صفحات مختلف ، فیلد های متنی ، گرافیک ها و انیمیشن های گوناگون خلق نمایید و افکت های بی نظیری روی تصاویرتان اعمال کنید. فقط با یک کلیک صفحات وب ساخته شده را توسط بخش FTP تعبیه شده در برنامه روی وب سایت خود آپلود کنید. این برنامه صفحات وب و تصاویر مورد نیازتان را آنلاین قرار داده و می تواند تصاویر ناقص و لینک های خراب را جهت عدم بروز مشکل در وب سایت حذف نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Visual Site Designer 7.0.26 مواردی مانند : طراحی و ساخت انواع وب سایت شخصی ، پشتیبانی کامل از قابلیت Drag and Drop ، وجود ابزارهای بازرسی یا همان ( Inspector ) جهت ویرایش آسان ، طراحی WYSIWYG ، حدود 100 متن گرافیکی و انیمیشنی ، حدود 50 نمونه وب سایت آماده ، حدود 50 صفحه پس زمینه آماده ، وجود کلید های Add Page ، Remove Page و Show Page ، اضافه نمودن آیتم ها از هر نرم افزار دیگر مربوط به شرکت CoffeeCup ، اضافه کردن افکت های گوناگون و زیبا به متن ها و تصاویر ، بکارگیری HTML button جهت اضافه نمودن کدهای فلش به وب سایت و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد