دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Adobe Shockwave Player 12.2.5.196 مشاهده فایلهای فلش در وب

Adobe Shockwave Player مشاهده فایلهای فلش در وب
Adobe Shockwave Player پلاگینی برای مشاهده برخی از محتواهای آنلاین تحت وب می باشد.
این برنامه جهت نمایش یک نوع از انیمیشن که مشابه فلش است و بیشتر برای طرای صفحات وب از آن استفاده می شود، کاربرد دارد و توسط آن به راحتی می توانید به انجام انواع بازی های آنلاین و موارد دیگری که در ساخت آنها از این نوع انیمیشن استفاده شده بپردازید.

Adobe Shockwave Player به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل های ساخته شده توسط برنامه Adobe Director را اجرا کند. این برنامه هنگامی کاربرد اصلی خود را نشان می دهد که لازم باشد میان طراح و کاربر تعاملی صورت گیرد مثل بازی های اینترنتی و فیلم های آموزشی که کاربر نیز می تواند بعضی موارد را تغییر دهد. در این موارد Flash Player نمی تواند کارساز باشد زیرا فقط برای فشرده سازی و بهینه سازی فایل های فلش مانند تبلیغات اینترنتی که نیازی به ارتباط با کاربر ندارند طراحی شده است.

 

Arachnophilia 5.5 Build 2914 ویرایشگر زبان های HTML , Perl و جاوا

Arachnophilia ویرایشگر زبان های HTML , Perl و جاوا
Arachnophilia 5.5 Build 2902 نرم افزار کاربردی و در واقع ویرایشگر پیشرفته زبانهای HTML , Perl و جاوا جهت توسعه صفحاب وب می باشد.
این ابزار جامع و قابل اعتماد توسعه صفحات وب شما را قادر می سازد تا به سرعت و با استفاده از ماکرو های پیش ساخته و انتخاب آنها صفحات وب مورد نظر خود را طراحی نموده و بسازید.توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار Arachnophilia پیش نیاز آن یعنی "Java Runtime Environment" را نصب نمایید.
Install "Java Runtime Environment" before use the program


 

CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130 انتخاب رنگ جهت طراحی سایت

CoffeeCup Website Color Schemer انتخاب رنگ جهت طراحی سایت
CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130 نرم افزاری برای انتخاب رنگ های متناسب با تصاویر جهت استفاده در طراحی سایت می باشد.
این نرم افزار با ابزارهای گوناگونی به منظور انتخاب و مقایسه رنگ ها امکان پیش نمایش آنها را در قالب یک صفحه وب پیش از پیاده سازی رنگ انتخاب شده روی صفحه اصلی می دهد و همچنین می توانید با بکارگیری ابزار قطره چکان یا همان ( Eye Dropper Color) رنگ مورد علاقه خود را از هر بخشی از سیستمتان که می خواهید انتخاب نمایید.
با بکارگیری نرم افزار CoffeeCup Website Color Schemer انتخاب رنگ ها دیگر کار دشواری نیست و به آسانی می توانید مناسب ترین رنگی که با اجزای صفحه همخوانی کامل داشته باشد را انتخاب و در طرح خود استفاده نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Website Color Schemer مواردی مانند : وجود ابزار Websafe Color جهت تغییر رنگ به نزدیکترین رنگ متناسب با Websafe ، توانایی چاپ ، انتخاب نمودن 10 رنگ مختلف از تصویر ، بکارگیری ترکیب کننده رنگ ها به صورت شیب ملایم توسط دو رنگ مختلف با توانایی تخصیص 83 مرحله مجزا بین آنها ، پیش نمایش صفحه و رنگ های انتخاب شده، پیش از افزودن آن به صفحه وب اصلی و ... می باشند.

 

CoffeeCup Web Form Builder 2.4.5318 ساخت فرم های اینترنتی

CoffeeCup Web Form Builder ساخت فرم های اینترنتی
CoffeeCup Web Form Builder 2.4.5318 نرم افزاری جهت طراحی و ساخت انواع فرم های زیبا به منظور استفاده در صفحات وب می باشد.
معمولا وب مسترها و گردانندگان وب سایت های اینترنتی جهت جمع آوری اطلاعات از کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت خود از راه های مختلی استفاده می کنند که یکی از آنها بکارگیری فرم هایی نظیر فرم های سفارش خرید، مشخصات شخصی کاربران ، تقاضای شغلی افراد ، رزومه کاری و... می باشد. CoffeeCup Web Form Builder نرم افزار کاملا کاربردی است که شما را قادر می سازد تا به آسانی و فقط با انجام عمل Drag and Drop در یک محیط کاربری گرافیکی و بصری بدون داشتن اطلاعاتی در زمینه کدنویسی طی چند دقیقه فرم های زیبایی را برای وب سایت خود طراحی کرده و جدای از هرگونه پیکربندی خاصی، فرم های ساخته شده را وارد صفحات سایت خود نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Web Form Builder مواردی مانند : طراحی و ساخت انواع فرم های دعوت نامه، درخواست همکاری، اشتراک، نظرسنجی و فرم های مشابه دیگر ، توانایی انجام عمل Drag and Drop جهت آسان نمودن کار با برنامه ، وجود استایل های پیش ساخته با قابلیت ویرایش گزینه ها ، تعیین مقدار پیش فرض روی بعضی از فیلدها ، HTML5 و CSS3 معتبر ، تعیین مختصات برچسب زمینه در تمام فرم ، انتخاب فونت، سایز و رنگ فرم و ویرایش هر کدام از برچسب ها ، آپلود نمودن چند فایل به صورت یکجا ، ویرایش عکس های پس زمینه و همچنین رنگ صفحه ، سربرگ و فوتر ، اضافه نمودن تقویم ، هماهنگی کامل از UTF-8 ، پشتیبانی جهت PHP SMTP ، قرار دادن لینک روی لوگو و عکس های موجود در فرم ، سازگاری کامل با زبان های برنامه نویسی مانند ASP و PHP ، ذخیره سازی اطلاعات در MySQL و Log File ، قرار دادن توانایی آپلود کردن فایل داخل فرم و نیز ارسال فایل روی سرور ، MySQL و یا ایمیل نمودن فایل مربوطه و ... می باشند.

 

CoffeeCup Web Calendar 5.1.20 ساخت تقویم تحت وب

CoffeeCup Web Calendar ساخت تقویم تحت وب
CoffeeCup Web Calendar 5.1.20 ابزاری جهت ساخت تقویم و روز شمار روی صفحات وب می باشد.
توسط این نرم افزاری می توانید یک تقویم تحت وب مخصوص وب سایت شخصی خود بسازید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با ابزارهای موجود و به شکلی کاملا گرافیکی تقویم هایی را در قالب صفحات وب نظیر صفحات HTML خلق نمایید. قسمت Wizard موجود در این نرم افزار هم جهت راحتی کاربران ایجاد شده و کاربران با استفاده از آن زمان بسیار کمی می توانند تقیوم های تحت وب مورد نظر خود را طراحی و ایجاد کنند. می شود توضیحات مربوط به یک قرار ملاقات و همچنین خاطرات یک روز خاص را وارد آن نمایید تنها با یک کلیک روی تاریخ مشخص شده تمام خاطرات برایمان زنده شود. قادر خواهید بود محدوده زمانی خاصی و یا فقط یک روز منحصر به فرد را با رنگی مجزا و یا عکسی دلخواه از روزهای دیگر جدا نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Web Calendar مواردی مانند : بکارگیری استایل های گوناگون در تقویم ، ساخت تقویم در سه اندازخ مختلف ، امکان تعیین عکس به عنوان زمینه تقویم ، افزودن صدا و آهنگ روی تقویم ، وجود قالب های پیش ساخته جهت ساخت تقویم ، توانایی تکرار مطالب قرار داده شده در تقویم ، اضافه نشدن حجم اطلاعات به بانک دیتا بیس سایت ، تهیه فایل SWF از تقویم ساخته شده به منظور هماهنگی کامل به کلیه مرورگرها ، پیش نمایش زنده جهت بررسی تقویم ساخته شده و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد