دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Microsoft Silverlight 5.1.40416.0 Final x64/x86 پلاگین کاربردی مایکروسافت

دسته بندی نرم افزار اینترنت » طراحی وب | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 77

پلاگین نمایش صفحات وب
Microsoft Silverlight 5.1.40416.0 Final x64/x86 پلاگیین پیش نیاز جهت طراحی شده توسط فناوری سیلور لایت ( Silverlight ) می باشد.
این پلاگین درواقع ابزاری است که به آسانی می توان آن را بر روی انواع سیستم عامل ها و انواع مرورگرها نصب کرده و اجرا نمود ، مایکروسافت این ابزار را برای سازندگان برنامه های کاربردی اینترنت طراحی نموده. این ابزار به صورت پلاگین ( Plug-in ) عرضه شده و همان طور که اطلاع دارید ، به ابزارهای جانبی کوچکی که به نرم افزارها یا سیستم عامل اضافه می گردند تا به آنها امکاناتی اضافه نمایند ، پلاگین ( Plug-in ) گفته می شود.
Plug-in فناوری Silver Light در حال حاضر به صورت رسمی عرضه گردیده و امکانات پیشرفته نرم افزاری مانند تعامل با کاربران، نمایش انیمیشن و نیز پخش فایل های صوتی و تصویری را پشتیبانی می نماید. این پلاگین ( Plug-in ) در محیط ویندوز ، مرورگرهای IE و Firefox را پشتیبانی کرده و با مرورگر Safari تنها در سیستم عامل Mac OS X سازگار می باشد.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » طراحی وب

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود